Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most a hétvégén (szombat vagy...

Most a hétvégén (szombat vagy vasárnap) nem kellene megjönnie, de már ma barnáztam. Azért még megvan az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném már hogy terhess legyek,ezért most nagyon csalódott vagyok,mert úgy érzem,hogy megfog jönni.Bár voltak tüneteim,mint Pl:reggeli hányinger,de nem volt intenziv inkább csak émelygés,mellfeszülés(de ez lehet attól is hogy megjön),ingerlékeny vagyok és hamarabb is fáradok.Hol van étvágyam,hol pedig nincs.

Szerintetek?És még annyit,hogy ha most nem vagyok az akkor a Gravida terhess vitamint vagy más fajta ilyen vitamin elősegítheti a teherbeesést?És ha igen mikortól kellene elkezdeni szedni?Vagy orvossal meg kellene előbb beszélni.Előre is köszi a válaszokat,egy 23 éves


2008. márc. 29. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A barnázás jelezheti a mensi kezdetét, de ugyanakkor azt is hogy teherbe estél,amit szívből kívánok.Ne éld bele magad, de jövőhéten vegyél egy tesztet(nekem a Gabriel mensi előtt 1 nappal kimutatta,nem reggeli vizeletből, de nem vagyunk egyformák).

A terhes vitamint lehet szedni hapróbálkoztok már szedheted,állítólag segíti a teherbe esést.Én Elevitet szedek ésminden rendben, de a Gravida is nagyon jó,neked kell döntened.ill orvostól is kérhetsz tanácsot.

Nagyon szorítok!

23 hets kismami

2008. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam vele,hogy 19-én nem jött meg csak 5napig barnáztam.Rá egy hétre:25-én voltam dokinál de nem látott semmit!Igy aztán 1-én csinál menotesztet,mert az is lehet,hogy nem ágyazodott be rendesen.A vitamin szedését beszéld meg az orvosoddal.Nagyon szorítok neked!Egy 25 éves.
2008. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Én is ma kezdtem el barnázni. Ma vagy holnap kezdődne az új ciklusom. Vagyis úgy néz ki, hogy már ma elkezdődött. :(((( Kicsit még reménykedek, a szívem mélyén, de hát szerintem feleslegesen. :((( Nem baj (nem a fenét nem) majd talán a jövő hónapban. :))) Szoritok, hogy neked is minél hamarabb összejöjjön.
2008. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na várj még pár napot és ha enyhül a parnázgatás akkor az vagy
2008. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást és a válaszokat,de sajna szerintem megfog jönni rendesen.Bár még ma is barnázttam,de valami azt súgja holnap már befog indulni.
2008. márc. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!