Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat, vasárnap barnáztam...

Szombat, vasárnap barnáztam egyszer. Egy-egy cseppet. Azóta semmi. Ez 10-11 vagy 11-12 dpo-n volt. Mára vagy holnapra nem várom. Mitől lehetett ez? Nagyon csalódott vagyok.

Figyelt kérdés

Biztos meg fog jönni, mert már érzem a mensi előtti nedves érzést, talán vizes folyást.

Mitől lehetett akkor ez? Félek valami probléma van velem? Hisz a barnázás után nem marad ki 2-3 nap és utána megjön a vérzés.

Nagyon el vagyok keseredve.


2009. febr. 10. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne légy elkeseredve, közel sem biztos, hogy megjön. Ha jókor, jó időben voltatok együtt, akkor lehet beágyazódásos vérzésed is! Ha esetleg nem jön meg, tesztelj 2-3 nap múlva! Sok sikert!
2009. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!