Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog az, hogy a hőm...

Normális dolog az, hogy a hőm folyamatosan 37 fölött van, pé előtt lement 36,9-re (egy napra), utána ismét 37 felett? Ma pl.37,7!

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 09:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy buta vagy, szerintem mindenki abban a témában okosítja ki magát, ami őt érdekli, illetve őt érinti. Felteszem össznép kérdésként, hátha valaki már járt ebben a cipőben (:
2008. márc. 28. 10:01
 22/26 anonim ***** válasza:

mindig 37 fölött van a hőd?nekem is.világéletemben, ha már 36,8 körül van- volt fura.ez nem tudom mitől van, kivizsgáltak de semmi.makk egészszéges 22 hetes kismama vagyok :)

sok sikert

2008. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszi a válaszod. Én is abban bízom, hogy hő szempontjából is különbözőek vagyunk, kinek így, kinek úgy alakul a hője és ez nem biztos, hogy rendellenesség. Ha jársz még erre, kérlek írj pár sort, hogy a magas hőd mellett milyen egyéb eszközöket használtál és mennyi idő alatt jött össze a baba?
2008. márc. 28. 12:08
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a higanyos hőmérő megbízhatóbb! A digitális nekem mindig pár tizeddel kevesebbet mutat, és ha vezeted a görbét rendesen, szerintem az is sokat számít!
2008. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
írtam privát emailt :D
2008. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
én is így épp így vagyok vele,pé előtt vagyok és 37 vagy 37,1 a hőm,az ovuteszt hogy működik?
2013. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!