Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta mellett hogy veszem...

Tabletta mellett hogy veszem észre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (Belara), kb. másfél hónapja kimaradt egy szem, és nem használtunk kiegészítő védekezést, és nem egyszer voltunk együtt... Az előző szünetet viszont kihagytam a tablettánál, végig szedtem két levelet egymás után... Most szerdán kell majd megjönnie. Én úgy tudom, hogy a megvonásos vérzés terhesség mellett is jelentkezik. Akkor miből fogom tudni, ha esetleg terhes vagyok?
2009. máj. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet használsz, vagy felfigyelsz a terhesség jeleire... (reggeli rosszullét, stb...)
2009. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos akarsz lenni benne, tesztelj, mert nem mindenkinél jelentkeznek a terhességi tünetek (nálam sosem volt egyetlen tipikusnak mondott tünet sem).
2009. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy nem jön meg a megvonásos sem. az egyik barátnőm kapott gyógyszert, hogy meghozza végre a mensiét és az sem hozta meg. akkor derült ki, hogy babás...
2009. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kivárom ezt a hetet, ha nem jönne meg, tesztelek...
2009. máj. 19. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy bogyótól nem lesz bajod.
2009. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!