Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 28. napon negatív a tesztem....

A 28. napon negatív a tesztem. Általában 28-30 napos a ciklusom. Akkor már nem vagyok terhes tuti?

Figyelt kérdés
A hőm 37 felett van, ma reggel csináltam a tesztet, de negatív lett. Ez a 28. napom. Két nappal ezelőtt nagyon megjön érzésem volt, de semmi. Mára már csak néha jön egy két enyhébb ilyen érzés. Nem tudom miért nem akar megjönni. 16. nap körül fájtak a petefészkeim, amúgy két naponta együtt voltam a barátommal. Ha most negatív akkor már tuti nem vagyok terhes igaz? :(
2008. márc. 28. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem olyan biztos.Lehetsz még terhes.Már biztos olvastad máshol is, hogy nem mindenkinél mutatja ki olyan hamar.Az egyik ismerősömnek egy heti késés után mutatta ki.A hőd jó, a mensis érzés jó.Várj egy kicsit és ismételd meg a tesztet.Sok sikert:)
2008. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem mutatott még ki ilyen korai terhességet, egyik terhességemnél sem. Szerintem is lehetsz még terhes!! A hőd tutira ezt mutatja!

Sok sikert! :o)

2008. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

[link]

Nekem 28 naposak voltak a ciklusaim és 12 napot késett mire pozitív lett a tesztem. Ez a naptár elvileg megmutatja hogy mikorra várhatod a pozítív tesztet.

Üdv. 24 hetes kismami

2008. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!