Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két érett petesejtem volt,...

Két érett petesejtem volt, Ovitrelle injekciót adott a doki, kétszer szex. Hétfőn volt egy kis pecsételő vérzésem, a doki utrogestant javasolt. Ultrahangon az egyik oldalon volt már csak érett petesejt. Doki szerint ezt akartuk elérni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Clostilt kapom, ez volt az 5. ciklus. Ultrahang után továbbra is az utrogestant javasolta. Lehetek terhes úgy,hogy még van egy érett petesejt?
2009. máj. 19. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt jelenti,h hatásos volt a tüszőrepi,és kilökődött az egyik petesejted,úgyhogy hajrá!A másik tüsző talán később reped meg.Én ugyanígy voltam,csak nem Clostival,most 15 hetes ikres kismami vagyok.
2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Örülök a pozitív példáknak!!!! Gratula neked!


Az lehetséges, hogy a már kilökődött megtermékenyült és beágyazódik éppen? Attól még lehet egy érett a másik petefészekben? Ha igen, akkor azzal mi lesz?! Tudom, a dokit kellene kérdezni, csak az a baj, hogy telefonon nem nagyon ad értelmes válaszokat. Munka miatt pedig a héten nem nagyon tudnék hozzá elmenni. Mégegyszer köszi!

2009. máj. 19. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs h csak most írok,első vagyok.Természetesen lehetséges h az egyik éppen most ágyazódik be,a másik meg ottmarad a petefészkedben,ez szintén így volt nálam is,csak nekem 2 maradt a bent.A doki meg is nézte a petefészkemet mikor a terhességet megállapította,s azt mondta,h jó h bent maradt a 2 tüsző,mivel még több progeszteron termelődik így,ami nagyon jó a babáknak.Igaza is volt,egyetlen vércsepp sem volt még eddig(lekopogom).Így vszinű akkor egy babád lesz.Szorítok h sikerüljön!
2009. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma van egy hete, hogy tüszőrepedésem volt. Tudom, hogy korai még egy teszt, de ez a r.hadt kíváncsiság :):) Van egy halvány második csíkom. Remélem, hogy terhes vagyok :) Nem élem bele magam, csak kicsit jobb a lelkemnek. De jó, hogy neked összejött! Egy hét múlva kellene megjönnie, úgyhogy ha nem jön, akkor utána megyek vérvételre! :) Köszönöm a válaszod!!! :)
2009. máj. 22. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is először nagyon halvány csíkom volt,ugyanígy mensi előtt jópár nappal,és én sem bírtam ki h ne teszteljek korán.:)

Ha esetleg még kellene teszt,itt egy oldal,én mindig innen rendeltem,5 db 10 es érzékenységűt adnak kétezerért.Jobban megéri mint a boltból,ha sokat tesztelsz,én volt h 7 et is ellőttem..Szurkolok majd,tuti összejön!

[link]

2009. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, még semmi, sőt azóta már csináltam még egyet és az negatív lett. Mostmár várok... Ha megjön, akkor majd jövő hónapban újra bizakodunk :)
2009. máj. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!