Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma vagyok a 48. napon de a...

Ha ma vagyok a 48. napon de a tesztem nega akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Hogy számoljam a pét? a ciklus.hu szerint vasárnap kellene lenni emegint. akkor lesz vagy nem vagy hogy is van ez?


[link]


2009. máj. 19. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
volt amint a diagrammon is látjátok poz ovu tesztem a nemvártkor. utánna csont nega most megint kezd pozitiv lenni az ovu teszt.
2009. máj. 19. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mégis babás vagy. (Magas a hőd, hosszan pozitív az ovu teszt... ) Vagy valami nincs rendben.Én a helyedben már elmentem volna orvoshoz.
2009. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ha nem baba akkor lehet most majd pém 24-én?
2009. máj. 19. 09:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ennél a diagrammnál negatív a terhességi teszted??? Hát, ez elég érdekes... Orvosnál nem voltál még?
2009. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem mutatta ki a teszt, hogy baba van a dologban, nem? Milyennel próbáltad?
2009. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha volt péd a múlt hónapban, akkor most mensi nélkül nem lehet mégegyszer. Az "elhasználódott" méhnyálkahártyának le kell lökődnie- vagy kiveszik a dokik.

Nagyjából ez az egyik lehetőség, a másik az, hogy babát vársz. Péd mensu nélkül nem lehetett most szerintem. De! Olyat már nem egyszer hallottam, hogy a negyven akárhányadik napon lett először pozitív a teszt.

Orvoshoz kellene menned mielőbb, akármi is az ok, ha baba van, azért, mert már illene tudnod róla az ő védelmében is. Ha nincs akkor azért, mert a nem lelökődött méhnyálkahártya veszélyes, nem játék.

DRUKKOLOK!

2009. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A teszveszten vettem 10-es érzékenységű tesztet az lett nega ma reggel.

Akkor azt mondjátok h lehetek terhes csak a teszt nem mutatja?

2009. máj. 19. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Lehet, hogy régi volt a teszt már, és még millió oka lehet. Én elmennék egy patikába és egy ellenőrzött minőségű teszttel próbálkoznék. De az orvost semmiképpen nem hagynám ki, ha 48 napja nem jön meg a menzeszem!

Ez a baba érdeke is.

2009. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem tuti, hogy babás vagy! Szerintem még ma vegyél egy tesztet, és persze mindenképpen menj el orvoshoz!!! És majd légyszi írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2009. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! En is pontosan igy vagyok mint te. En ugyan voltam mar dokinal de a teszt meg mindig nega. Marcius 28-an volt utcso menzim. A dokinal mer haromszor nahe lett a teszt holnap megyek megint, es akkor mar uh-val nezi meg. Szurkolok neked is, majd ird meg mi lett.
2009. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!