Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétre készülö...

Laparoszkópiás műtétre készülök. Előtte való nap mit lehet enni? Reggel megyek be, és akkor műtenek. És utána lehet enni mindent? Ti hogy voltatok utánna?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én előtte este mentem be.. este 6-tól semmi kaja, éjfélig ihatsz..egy iszonyú szar sós lötyi hashajtót kaptam vagy egy litert.. aminek a felét kihánytam undoromban..

most még ehetsz bármit...


és utána majd ehetsz újra már ha lesz hozzá kedved..nekem egy petefészek melletti cisztám és sok összenövésem volt amire nem számítottak..ezért összevissza vagdaltak odabent..ezért fájt mint állat és eszembe sem jutott a kaja..de néhány nap után már jobb volt..már a kórházban tudtam újra hason feküdni..

na nem is tudom mit lehet kívánni ilyenkor.. kellemes lábadozást..

2009. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én előző nap délelőtt mentem be. Kora délután keserű sót kellett inni, hogy kitisztuljak. Másnap reggel műtöttek. Nálam endometriózist diagnosztizáltak. Két kis apró vágást csináltak. Egyet köldöknél, a másikat lent, a bikinivonalnál. Az egyik bemetszésnél feltöltik gázzal a hasat, ezáltal jobban szétválnak a szervek, és jobban látják a dolgokat. Nem írtad, hogy Nálad mi miatt kerül sor a műtétre. A műtét nem vészes, délután már ehettem, és sétáltam, másnap meg már haza is mehettem. Ha pl. tüsszögtem, akkor éreztem fájdalmat. Ne félj, fel a fejjel! Remélem tudtam valamennyire segíteni.
2009. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pcos vagyok, és túl soka tüszőm, nem tudak megérni. Ki fogják égetni egy részét. Köszönöm a segítségeteket!
2009. máj. 20. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most lesz laparom, s érdekelne a tapasztalatod a műtéttel kapcsolatban. Szintén PCO, szintén sok apró ciszta ... mikortól lehet újra próbálkozni? Mit mondtak, mik az esélyek a babára?

Köszönöm szépen előre is a választ!

2009. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is most lesz laparom. Engem az érdekelne, hogy tényleg fogynak e a nők a műtét után. (a barátnőm szerint igen, őt epével műtötték)..és, hogy növeli e az esélyeket a babára?

2009. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia "utolsó"! Május végén volt a műtétem. Jún-ban megjött, júliusban nem, aztán lett egy peteérésem, és utána sajna megjött, de azután ujra nem lett peteérésem és így mensim sem. Most itt tartok. Én 49 kg voltam és vagyok is,tehát a fogyás nálam nem volt. remélem neked sikeresebb lesz a dolog! Szorítok neked!
2009. szept. 13. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi!

Én is neked!

A fogyáshoz nem ragaszkodom, nem ez az elsődleges csak a barátnőmet epével műtötték, szintén lapar...és 2 hét után -8kg volt. Bár igaz, hogy valami enyhe fennforgás volt az altatóval és utána permanens hányt.

Azt hittem minden laparoszkópia így működik de akkor szerencsére nem..:)

2009. szept. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!