Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4hónapja szedtem fél évig...

4hónapja szedtem fél évig fogamzásgátlót, most újra szedem, de mondták hogy valamelyik gyógyszernek van 1hónap hatóideje. barátom nem ment el bennem, de félek, vajon hat anyira gyógyszer?

Figyelt kérdés
barátnőm már az első napon ahogy szedte a gyógyszert volt nemi élete..én barátom nem ment belém..szokott fájni a méhem mielött megjön,most ish fáj ,beszur néha remélem az.még 3db gyógyszerem van,remélem megjön.mennyi esélyem van hogy terhes legyek?hat anyira a gyógyszer?rettegek aterhességtől:S
2008. márc. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valamelyiknek hanem mindnek van hatóideje.Ha a párod "nem ment beléd" szerintem ne stesszelj előre.Fölösleges!!Ráérsz akkor ha tényleg nem jön meg.Különben meg a terhességtől ne rettegj, az élet legfantasztikusabb korszaka.Ha viszont semmiképp nem tarthatod meg , örökbe is lehet adni,millióan várnak babára.Na jó tényleg nyugi.Ha a gyógyszert szedted rendesen tuti nem vagy várandós.
2008. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a fogamzásgátlót a vérzés 1. napján kezted el szedni, akkor már abban a hónapban védett vagy! Ha csak a menses 5. napján, akkor sajnos arra a hónapra nem szerzel 100%-os védettséget!
2008. márc. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!