Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a szerelmemmel, aivel már 2 éve ismerjük egymást és egy éve vagyunk együtt és utána nemsokkal később szakított velem, azzal, hogy ő egy másik lánnyal szeretne leni, jó, lenyeltem, elutaztam,megpróbáltam kiverni a fejemből és összejöttem egy másik férfival de kiderült időközben hogy a gyerekét várom és már három hónapos vagyok, mindenféleképpen meg akarom tartani a babát, mert van pénzem és a mostani barátom is szeret és nem bánjam, de amikor visszautaztam a volt szerelmem városába hogy találkozzak anővéremmel vele is találkoztam és újra felmerengtek az érzések és megint úgy nézett rám mint amikor régen és elmesélte nővérem és a volt szerelmem bátyja hogy ő még mindig szeret engem és csak szenved nélkülem és látszik is rajta viszont nagyon megbántott...mondjam meg neki hogy tőlle várok gyereket?
2009. máj. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ez nagyon nehéz dolog.Nekem erről az a véleményem,hogy mivel ő az apa jogában áll tudni.Gondolj bele egy egész életen át úgy élni,hogy nem tudja,hogy van egy gyereke.Én biztosan belehalnék.És talán neked is megkönnyebbülne a szíved.Kérdés az,hogy az ő életét,kapcsolatát mennyire borítaná föl a dolog.

Nehéz dolog,de ezt neked egyedül kell eldöntened.

Sok sikert!

Egy veled egyidős kismami.

2009. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a helyes út, ha elmondod neki.

Joga van tudni, és elvileg felelős érte, hiszen nem egyedül hoztad össze a babát.

Ha másképp nem is, - ha elmondod neki - akkor remélhetőleg vállalja a felelősséget és apja tud lenni, ha nem is maradtok együtt. Ha nem akkor a te lelked akkor is tiszta marad. Ezt a helyes és jó megtoldás. Az hogy megbántott, nem számít ebben az esetben. A fogat fogért dolog nem működik. Esetleg később lenne belőle nem kicsi problémád. Legyél szerintem őszinte hozzá.

2009. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válaszd az egyenes utat: mondd el neki, hát persze, tudnia kell erről!

Az hogy miként reagál majd, jó kérdés, de én drukkolok Nektek.:)

Az jó, hogy nem vagy kétségbe esve, és határozott vagy abban, hogy akár nélküle is vállalod a babát.

2009. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm, szerintem elmondom neki, mert ahogy ismerem ahogy megismertem nagyo szerti a gyerekeket biztos nem reagál majd rosszul...
2009. máj. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!