Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy babánk születik?

Figyelt kérdés
Kedves Lányok! A párommal babát tervezünk, mert mindketten vágyunk arra, hogy családunk legyen. (Hétfőtől már nem védekezünk.) Elkezdtem gondolkozni azon, ha teherbe esnék, azt hogyan is mondanám meg neki. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és mind a ketten "örök gyerekek". Ötleteket szeretnék, hogy ti hogyan, hol mondtátok el a nagy hírt, hogy a párotok apuci lesz? Lehet vicces, romantikus, egyszóval bármilyen ötletnek szívesen. :-) Nagyon szépen köszönöm.
2011. febr. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott hagysz neki egy utónévkönyvet meg egy szivart az asztalon, hogy azt vegye észre. Sztem rá fog jönni, miről van szó. :)
2011. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, hogy már terhes vagy, csináld meg a tesztet vele (úgy értem, hogy wcben pisilés, de az eredményt várjátok együtt)

Mi vártunk, aztán döbbenten ültünk az ágy szélén, hogy elsőre össze is jött. Úgy viselkedtünk mint két ovis, ha meglepődik

2011. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen még ráérsz gondolkodni, ha már terhes leszel!
2011. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

várj míg doki ad képet

reggel/este mikor borotválkozik tedd bele a tükörbe vagy a kávéfőző mellé a képet én így csin mind2nél és jó volt :D

2011. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!