Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Sajnos PCOS...

Tapasztalatok? Sajnos PCOS vagyok. Ma jöttek meg a laboreredményeim.

Figyelt kérdés
Most két hónapig fogámzásgátlót kell szednem, azt mondta a doki, hogy beállítsa a ciklusomat, kicsit rendbe hozzon. Utánna kezdődik a clostybegy szedése.Nektek mennyi idő után sikerült a clostyval a baba?
2009. máj. 18. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Én is PCO-s vagyok. Nálam lassan három éve diagnosztizálták. Sajnos nekem nem volt peteérésem.. meddőnek számítottam. Kaptam meforált és bő fél év alatt rendbe állt a ciklusom és volt/lett peteérésem. Majd egy-két hónapra a doki azt mondta, hogy próbálkozhatunk a babaával. Rá egy - két hónapra minden számolás nélkül megfogant a babánk.

Tehát van remény, tudom most nehéz lehet, de van fény az algut végén.

A leírásod alapján úgy látom a dokim mást kezelést alkalmazott mint a Tiéd. De mások vagyunk, Nálad biztos ez lesz a jó. Tarsd be az orvos utasításait és minden rendben lesz:-) Szorítok Neked:-)

2009. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!!


PCOS-s vagyok én is.

Leirom a véleményemet. Az elöző válaszadónál teljesen jó kezelési módot alkalmaznak PCO-son.Meforal. Metformin a gyógyszer ami helyretesz!!Jól is irta bő fél év!!!!


Sajnos nap mint nap szembesülök azzal h az orvosok félrekezelik a PCO-sokat. Nálam is ugy volt mint nálad ... closty stb. NEM használt csak még nagyobb cisztáim nőttek. Olvasd el kérlek ezt az oldalt . Hidd el jót akarok Neked! És azt h ne kelljen keresztül menned azon amin nekem! www.pcos.hu. Továbba ha a soraim elbizonytalanitanak és összekavarnak akkor kérlek nézzd meg ezt az oldalt ahol mások irják le PCO-s történetüket!!! És szembesülni fogsz a saját történeteddel és azzal h a dokid rossz uton inditott el!!!


A Closty és Fogamzásgátló nem használ :(((!!! A probléma nem a petefészkeiddel van ez pedig azt kezeli, ez egy alapanyagcsere probléma. Inzulin-rezisztencia áll a háttérben. Kérdésed van nyugodtan irj!!!

2009. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oppps az oldal lemaradt . Ime : [link]
2009. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy endokrinológus a dokid? Mert én elmennék a fogigátló előtt inkább egy endokrinológushoz (ha ott nem voltál, mert én inkább nődokira gyanakszom). Valóban a metformin helyreszokta rendezni a pco-t és nem kell akkor fogamzásgátló.

Amúgy ha esetleg fogigátlót szedsz, aztán abbahagyod, nem feltétlen javul a helyzet, és a closty olaj lehet a tűzre. Én azt tanácsolom, hogy nézesd meg magad mással is, ha érdekel persze a véleményem :)

Drukkolok hogy hamar rendeződjön a ciklusod és jöhessen a baba, akárhogy is lesz!

2009. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok aki endokrinológust javasolt, a 20:07-es válaszolóval teljesen egyétértek :)
2009. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Második hónapban mikor megkezdem a 2. doboz fogamzásgátlót(mercilont), akkor el kell még kezdenem szedni a Medrolt 1*1et és a merckformint 2*1et.
2009. máj. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!