Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki qupido tesztel...

Volt aki qupido tesztel negatívat tesztelt, és utána elrakta? Milyen lett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 18:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Átváltott pozitívra vagy nega maradt?
2009. máj. 18. 18:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Minden teszt csak a használati utasításban leírt ideig mutatja reálisan a terhességet. Azután értékelhetetlen.
2009. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom!de én hallottam sok más esetet is!
2009. máj. 18. 18:56
 4/14 A kérdező kommentje:
arra lennék kiváncsi hogy minden estben pozitívvá változik e a qupido???
2009. máj. 18. 18:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát...én már többször teszteltem qupidoval és mindig eltettem.Első alkalommal mikor kb 1-2óra múlva ránéztem és láttam egy nagyon halvány csíkocskát, nagyon megörültem.Bár tudtam, h ez már nem valós, de egy hajszálnyi reményben bíztam azért.Sajna nem volt baba.Majd a következőnél ugyanez, sajna megint csak vaklárma.Rájöttem, h nekem mindig behúzza pár óra múlva, de ez inkább csak szellemcsík, inkább csak a 2széle látszik a 2.csíknak.Egyébként nem értem miért, mert egyszer egy barátnőmnek adtam "kölcsön"egyet, neki is nega lett,de neki nem húzta be később se.

2009. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hogy hogy csak a 2 széle látszik??
2009. máj. 18. 20:20
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem egy vékonyabb vonal jelent meg mint a kontroll de látható,és a main meg erösebb a csík mint a péntekin
2009. máj. 18. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ott bizony baba van, ha erősödik:-D!!!És ez is idő után jött ki?Hányadik napon vagy?Görbéd nincs?

Nekem a test vonalnak csak a 2szélének volt egy kis színe, a közepe fehér volt,tehát mintha 3csíklett volna.

2009. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen időn túl!nncs görbém!Mára nem vártam!Ez nem olyan kb3* vékonyabb vonal mint a kontroll
2009. máj. 18. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Megint én.Akkor szorítok,h tényleg babát jelezzen!Bár szerintem ha erősödik...az nem véletlen.:)
2009. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!