Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki negatívat tesztelt Lily-ve...

Aki negatívat tesztelt Lily-vel, annak hogy jött ki a negatív, egyáltalán nem jött elő a 2. csík egy pillanatra sem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát amikor figyelted, hogy megjelenik-e a 2. csík. Sose jelent meg? Vagy megjelent egy pillanatra? És ha igen mikor és meddig volt ott?
2011. máj. 27. 17:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Kijött és meg is maradt! A mai napig ott van!
2011. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon halványan kijött, utána nagyon erősre váltott át egy pillanatra, majd újra nagyon halvánnyá változott vissza, szinte alig látható. Ez akkor mit jelent?
2011. máj. 27. 19:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért erősebb, mert egyből,mert akkor még pisis, utána szárad és halványodik. Ha nem tűnt el teljesen, akkor nincs gond!

De csinálj holnap egy más fajtát!

2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Lilyvel teszteltem egy délután és halvány, de határozott pozitívat mutatott. Másnapra megjött a menzeszem, ami azóta is tart. Mondanom sem kell mekkora csalódás, többet biztos nem veszek ilyen tesztet.
2011. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!Nekem is volt ilyen,de akkor elvetéltem.
2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon halványan látszik, hogy ott a 2. csík. Ma is látszik, megnéztem. És tünetem is van egy pár: néha alhasi görcs ami van úgy, hogy egészen lentre kisugárzik (főleg reggel ébredés után), mellbimbók nagyon érzékenyek lettek, kicsit fájnak ha hozzáérek és megnagyobbodtak, néha fáj a derekam lent. Nem tudom, ezek alapján higyjek-e a tesztnek. Félek, nehogy hormonprobléma miatt legyen ez az egész. :(
2011. máj. 28. 08:37
 8/12 bocifigura válasza:
Kedves kérdező, én is Lilyvel teszteltem. Sajnos tavaly volt egy vetélésem, ezért amikor idén januárban megcsináltam a tesztet, nem akartam elhinni, hogy végre újra teherbe estem. Nekem is nagyon halványan jelent meg a 2. csík, de másnap is látszott a teszten. Rá 2 napra csináltam egy újat, azon már erőteljesebb volt a 2. csík. Most 23 hetes terhes vagyok, és nagyon boldog :)
2011. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást neked! Én attól félek nagyon, hogy nekem nem fog erősödni!! Akkor mi van, ha megint ilyen lesz??
2011. máj. 28. 16:48
 10/12 bocifigura válasza:

Kedves kérdező!


Ha nem erősödik a csík, de azért a következőn is látszik halványan, akkor igazából a nőgyógyász tudja megerősíteni, hogy mi a helyzet. Én a 7. héten mentem orvoshoz, addig én sem mertem magam nagyon beleélni, de ő biztosított róla, hogy ez bizony picurka babucikezdemény, a monitoron látni lehetett, ahogy lüktet a pici szíve. Kívánom neked is ezt a fantasztikus élményt. Leírhatatlan öröm volt. Azóta meg csupa boldogság az élet:)

2011. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!