Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Hasszurka van,...

Lehet baba? Hasszurka van, meg hányingerem, de 4. -én jött meg! Attól még lehet baba? Illetve érezhetem? Félek csak bemesélem magamnak.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baba, vérezni többnyire csak méhen kivüli terhességnél szoktak, vagy vetélésnél. Szerintem ideges vagy és esetleg ezért kimaradhat vagy csúszhat egy vérzés. voltam párszor, hogy hónapokra kimaradt, pedig 23 vagyok és 9 éve menstruálok, gyógyszer sem állítja be, és mikor nem is szedtem gyógyszert, akkor pár hét után hányingerem volt, meg sokat ettem, híztam, fáradt voltam, hangulatingadozásaim voltak, folyton pisilni jártam, a hőm is magasabb volt, az uborkát kívántam meg fura odlgokat, és mégsem lettem terhes, negatív lett a teszt, a doki is megerősített ebben.
2009. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia lehet,van akinek a menszi 1 napjátólszámitott 10 napon van peteérése,ha babás vagy kb most ágyazódott be és igen érezheted a tüneteket,drukkolok hogy az legyél,van egy tipp hogy tesztelés elött hogyan veheted észre hogy az vagy.a dokim mondta hogy beágyazódáskor a sunci megduzzad egy kicsit és más szinü lesz olyan szederjés sötét,remélem ezzel tudtam segiteni.
2009. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Első válaszoló: nem maradt ki ma vagyok a 14. napon!Rendesen időben megjött eddig.Rosszul fogalmaztam!Terhes lehetek úgy, hogy megvolt 14 nappal ezelőtt??Az a mensi még megjöhetett ha előtte együtt voltunk?
2009. máj. 18. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló. Mi az a sunci???? :)
2009. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. :) Ha esetleg a puncira gondolsz, akkor nekem napok óta meg van duzzadva. Éppen ki is akartam írni kérdésbe, hogy az mitől lehet. Hol duzzad meg egyébként? Bocs kérdező nem szeretnék offolni, de érdekel.
2009. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen ,a puncira értettem és szinte a csiklótól lefele mind a két oldalt eléggé látszik ha megvan duzzadva a hüvelybejárat körülötti egész terület.
2009. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hu ez nekem tényleg meg van duzzadva, mert zuhanyozáskor még fel is tünt. Kiírtam egyébként kérdésbe. Válaszolj oda is, hátha valakit érdekel még! :)
2009. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ.. és velem mi lesz?? Kérdező
2009. máj. 18. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
:))) Te is nézd meg a suncust :)
2009. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!