Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átlagosan mik az első jelek...

Átlagosan mik az első jelek hogy babám lesz? És mikor jelentkeznek ezek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt leírják mindenütt hogy mik de azt hogy általában nem hogy mikor jelentkezhetnek.
2008. márc. 27. 15:08
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt mensi előtt pár nappal kezdődtek.

Majd' leszakadt a mellem,de nem úgy mint mikor megjön,fájt a hasam alja,mintha fel lennék fázva,folyton mandulát akartam enni éss nagyon ingerélkeny voltam.

Sok sikert!

27 hetes kismami

2008. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem még két hetem van hogy megjöjjön és a mellem nem szokott ilyenkor érzékeny lenni de most az a hasam enyhén fel van puffadva és olyan érzésem van hogy szúra a jobb hasam alja
2008. márc. 27. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia én veled együtt érzek, nekem 7én kéne megjönnie de remélem nem fog!Nekem is szúrkál a hasam sőt a mellem is nagyon érzékeny.Azt mondják hogy még a fehér szinű folyás is a jele annak hogy babás valaki!Hát reménykedjünk hogy sikerülni fog!Mi már 3 éve próbálkozunk!
2008. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mi még nem terveztük, de ha így alakul én nagyon örülnék neki
2008. márc. 27. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem 6-án "nem" kéne megjönni, de hasonlók a tüneteim, mint neked/nektek:))))


Remélem babásak vagyunk!!!

2008. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még 2 heted van a mensiig, akkor félidőben vagy és jobb oldalon érik a pete. Nálam pont ilyen tünetekkel jár a peteérés mint írod: mellfeszülés, puffadás, jobb vagy baloldalon olykor igen erős fájdalom.
2008. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK, NEKEM 4-5.-ÉN (NEM!!!)KELLENE MEGJÖNNIE, ÉS NEKEM IS PICIT MINTHA ÉRZÉKENY LENNE A BIMBÓM, ÉS MINTHA NÉHA SAJOGNA A CICIM. PICIT FEHÉRES IS A FOLYÁSOM, DE TISZTASÁGI BETÉTET HASZNÁLOK, ÉS NEM LÁTSZIK ANNYIRA :) . AZON GONDOLKODTAM, H VAJON BABÁS VAGYOK, VAGY CSAK A TÜNETEKET BESZÉLEM MAGAMBA... ???????????, REMÉLEM MINDENKI AZ ITT..... :) KÉNE EGY TOPIKOT NYISSUNK... NEM??? ÁPRILIS ELEJI NEM (!!!) VÁRT MENSISEK... :)
2008. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sziasztok

nekem április 1-én kellet hogy megjöjjön de márc-30óta olyan barnás valami és fáj a hasamalja remélem én is nem jön meg jobban és babázhatunk mi is mint ti.

2008. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elejinte negyon féltem hogy az vagyok e de a második hét aggodalmaskodás után már annak örültem volna ha babás vagyok de sajnos megjött:(
2008. ápr. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!