Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátom megujjazott, állítása...

Barátom megujjazott, állítása szerint nem volt sperma az ujján, de azért bennem motoszkál a gondolat: mi van ha mégis? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
Kiküldtem kezet mosni, minden egyéb. Most kell megjönnie,vagyis holnap de én már most rettegek, hogy mi van ha...? Persze annyira szánalmasnak érzem magam...
2009. máj. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teherbeesés ilyen egyszerű lenne, már túlszaporodtunk volna! Szerintem amíg ilyen gondolataid vannak addig szexelni se kellene /egy kicsit gyerek vagy még ehhez/, pláne nem gyereket vállalni.
2009. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van, köszönöm a választ! Egyébként 17 éves vagyok, szűz.
2009. máj. 18. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi nem leszel terhes mert a spermák a levegőn elpusztulnak. Főleg ha még kezet is mosott előtte a barátod.

De legközelebb tényleg legyetek óvatosak. Ha bizonytalan vagy böngész a neten vagy kérdezd meg valakitől.

2009. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. máj. 18. 17:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Még ma sem jött meg...Igaz, elég rendszertelen, de akkor is...Barátnőmmel beszéltem erről, szerinte nincs semmi baj, akkor úgy éreztem megnyugodtam,de most megint ezen rágódom.
2009. máj. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!