Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova lehet menni ilyenkor...

Hova lehet menni ilyenkor Győrben? Pénteken teszteltem pozitívat!

Figyelt kérdés

Nagyon örültünk,mert elég régóta várunk már egy babára:)

Vasárnap viszont elkezdtem barnázni.Nem volt sok,úgyhogy nem is izgultam miatta.De ma délelőtt viszont erősödött a barnázás,és elkezdett jobban fájni a hasam.De fél 3-ig dolgozom,és a szakrendeléseknek akkor már vége!Ügyeletre nem mehetek,mert annyira nem görcsölök..Mi lehet velem?És hova tudok hétfőn fél3 után menni Győrben???


2009. máj. 18. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dr. Balogh Ildikó 14-től rendel a Damjanich utcában(tulipános iskola utáni első utca jobbra, annak is a bal oldalán az utca legvégén)

Időpont már tuti nincs mára, de szerintem hívd fel az assztenst, mond meg, hogy mi van, s biztos megoldják, hogy beférjél.

Teló szám: 30/852-7576 (csak eréjesen, ne hagyd magad lerázni)

Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!

Ne izgulj, biztos tud segíteni!

2009. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint én! Ügyeletre ne is menj, mert ott csak annyit tudnak a dologhoz hozzáfűzni, hogy "a természetre van bízva!"
2009. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pápai vagyok, de szerintem, ha bemész a kórházba és elmondod egy dokinak, hogy mi a problémád, nem hiszem, hogy ne vizsgálna meg. Drukkolok!!!
2009. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!:)

És igen,sajnos én is ismerem az ügyeletet...

Ez magánrendelés egyébként,ugye?

2009. máj. 18. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem mehetsz ügyeletre! Pont ilyen esetekre van kitalálva az ügyelet! Győrben biztosan van megyei kórház, annak van akár külön is szülészeti ambullanciája, oda kell menned. A barnázás VÉR! Ezt jó jelle már megjegyezni... És SEMMILYEN VÉRZÉS NEM NORMÁLIS A TERHESSÉG ALATT. Nem bizakodni kell a szerencsében, hogy majd elmúlik, hanem AZONNAL barnázás esetén dokihoz menni!!

Hidd el, tapasztalatból beszélek! Én mentem volna rögtön dokihoz, egy barna pöttynél, és kevés barnás-sárgás folyásnál, de telefonban megnyugtatott a dokim, így nem mentem. Másnap este 10-kor mehettünk az ambullanciára, sötétebb és több barnázással. Onnantól 3 hétig vártunk még, de már nem fejlődött tovább a baba, csak a petezsák nőtt pár milit. Hiába állt el a vérzés, hiába kaptam Utrogestant, hiába volt zárt a méhnyak...

Én azonnal mennék a helyedben egyébként...

2009. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok!

MAgánrendelés, igen ... s nagyon lelkiismeretes a doki!

2009. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal menj az ügyeletre!

Vagy egy bármilyen magándokihoz!

Ez semmi jót nem jelent, tudom, mit beszélek, velem ez már 3x fordult elő, mindig elment a baba.

Ezután már fogok Utrogestant kapni, az első pozi tesztnél...

Ne akard átélni, inkább kéredzkedj el a munkahelyedről, és menj el a szakrendelésre!

Megy a drukk!

2009. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Elmegyek dokihoz mindenképpen,de nem tudok előbb eljönni!Egyedül vagyok egy üzletben,nem tudok elkéreckedni..:(

2009. máj. 18. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Megint első!

Nah, felhívtad? Mit mondtak, beférsz?

2009. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ügyeleten voltam,be is fektettek aznap éjjelre,de a reggeli uh-n már nem láttak semmit..Valószínű,hogy elment a baba..:(
2009. máj. 19. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!