Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probléma lehet abból amit...

Probléma lehet abból amit csináltam, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Négy napja nem jött meg. Tegnap előtt csináltam tesztet. Neg. lett. Elég ideges vagyok, ugyanis az elmúlt hetekben ittam egy-két pohár bort, + pár szál cigit is elszívtam. Ha nemtán terhes lennék (ami persze nem lenne baj), akkor nagyon nagyon ártottam a babának? Kb. két -és fél hete voltunk együtt.
2009. máj. 18. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyitől még nem lesz baj, ha terhes lennél. Sőt én a terhességem alatt többször is ittam bort, úgy kb havonta 2 pohárral, azt mondják még jót is tesz. Szilveszterre pedig még pezsgőt is engedélyezett a dokim 3 pohárral. :) A cigivel sem árthattál még sokat, de ha tényleg baba lesz, akkor ne szívj többet.

Sok sikert!

2009. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! nekem úgy mondták hogy az első pár hét a mident vagy semmit időszaka szóval ha olyan behatás éri a babát ami nagyon káros akkor elvetélsz, vagy felszivódik az embrió, ha pedig nem olyan a hatás akkor egymást tudják pótolni az úgynevezett omnipotens mindenre képes sejtek.

De ez hogy megittál 2 pohár bort meg pár cigi semmiképp nem tartozik a komolyan károsító dolgok közé:)

Ha baba van gratulálok:)

2009. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha terhesség alatt rendszeresen iszol és cigizel, az komolyan árthat a babának. Nem csak kisebb súllyal születhet, hanem jellegzetes degeneratív elváltozások is lehetnek nála, és szellemi visszamaradottság. De egy-két pohár bor vagy cigi nem árthat, főleg addig nem, amíg a baba be nem ágyazódott.


Mondjuk ha bebabázódtál, akkor inkább ne kockáztass. :-) Semmi cigi, semmi alkohol, meg lehet lenni nélküle. :-)

2009. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!