Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam már három tesztet...

Csináltam már három tesztet is mind a három pozitiv. De a hasam fájdogál mintha meg akarna jönni egy bizonyos ponton pedig szurkál. Ha babás vagyok akkor ez probléma még a korai terhességnél?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De sjnos terhes még nem voltam, segiteni nem tudok! Boldog baba várást! Rendesen sikerült, segitség nélkül? Mennyi ideje próbálkoztatok?
2009. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ne aggódj!Nekem mai napig fájdogál,szurkálgat a hasam ,holnap leszünk 14 hetesek.A hasfájásra a magnézium jó.Nyugalom,boldog babvárást:-)))
2009. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!Ez normális.Nekem majdnem az egész terhességem alatt ilyen volt ez nem baj:)

Gratulálok nektek!Boldog babavárást!Ez a legszebb időszak:)

2009. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és a jokivánságokat is!! 6 éve probálkozunk most jött össze elöször laparoskopia és egyéb gyogyszeres kezelések után! kicsit aggodom azért mert kicsit tulsulyos is vagyok bár régota diétázom ment is le pár kg. hát remélem minden oké lesz!!!!
2009. nov. 15. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
szia mintha én irtam volna a kérdést. én is 3 éve várom a babát, egy hét mulva mentem volna laparra, de pénteken és tegnap és ma is pozit teszteltem, igaz halvány, de jol láthato vonalak vannak, holnap megyek a dokihoz, én ugyanezeket érzem, a bal oldalon néha beleszur.. és olyan mensisen fáj a hasam, remélem semmi baja a babáinknak.. holnap megirom mit mondott a doki. de sztem magnéziumot vegyél be.. gratulálok nagyon.
2009. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratuláciot én is szintén gratulálok neked és nagyon sok sikert kivánok neked!! és mindenképpen ird meg mi volt az orvosnál akár priviben is!!
2009. nov. 15. 19:59
 7/21 anonim ***** válasza:
Az orvos már 4. héten látja uh-n a petezsákot,ha terhesek vagytok.
2009. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát e honap 6 án teszteltem az elsö pozitivat aznap kellett volna megjönnie. 19 én kell mennem orvoshoz akkor már ki tudja mutatni az uh??
2009. nov. 15. 20:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Ki mutatja akkor az uh ,gondolom akkor már 6 hetes leszel kb?Nekem pontosan 6 hetesen már pulzált a kis szive,mondjuk ez változó,de a petezsákot,és a szikhólyagot mindenképpen látja.14 hetes kismami.
2009. nov. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Gratula nektek! Nekem késői pé-ből lett a bébi. Nagyon boldog vagyok, mert nekünk már volt egy missedünk, és most újra sikerült pont 3. éve próbálkozunk mi is. 12-n azt mondta a doki, hogy 4 hetes, és 10 mm-s petezsákot látott szikhólyaggal (előtte 3 nappal meg még semmit). 3 hét múlva kell visszamennem, kicsit izgulok, de nagyon boldog vagyok. Látjátok, ezért nem érdemes feladni!
2009. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!