Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ápr 30.-ám volt meg utoljára a mensim! Azóta érdekes dolgokat észlelek magamon! A melleim iszonyatosan szoktak fájni minden hónapban a ciklus közepétől, most viszont egyátalán nem fájnak! A bal petefészkem fájt, de az már mi tha megszünne, viszont a méhem szurkál, akkor nagyon ha tüsszentek mert sajnos pollen allergiám van! A derekam is nagyon fáj, a hőm pedig fent van, már 4 napja 36,9 de más tünetet nem igazán észlelek magamon! Lehetek terhes? Már 10 hónapja vágyunk egy babára! Szerintetek?
2009. máj. 18. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. elkeserítelek, nem hiszem hogy terhes vagy. Gondolom ápr.30-án jött meg, biztos meg volt pár napig. Azóta 2 hét telt el, úgyhogy kb. mostanában van peteérésed. Úgyhogy hajrá! Sajnálom.
2009. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat! Igen akkor volt meg a havim, és a peteérésem 05.14.-én volt a naptár és a hőm alapján.

Mindez 4 napja az előtt is és 15, 16.-ám is együtt voltunk! Azért furcsa nekem mindez, mert a melleim hihetetlen mód szoktak fájni! Most akkor miért nem? Nem értem!

2009. máj. 18. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ebből bármi lesz, azt leghamarabb egy hét múlva láthatod egy csepp vér formájában, két hét múlva meg az elmaradt menszeszben. Sokkal valószínűbb, hogy amit most érzel, az idegi alapon keletkezik, ún pszichoszomatikus tünet.
2009. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!