Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a hőgörbém megkerg...

Lehet, hogy a hőgörbém megkergült? Volt már ilyen mással is?

Figyelt kérdés
Beteg van a családban, aki mellett két éjszakánként ügyelni kell. ez azt jelenti, hogy van, hogy fel kell kelni hozzá, ami miatt nagyon összevissza az ehavi görbém. ezeken a napokon mindig magasabb a hőm... lehet, hogy cserébe azokon a napokon, amikor tudok aludni alacsonyabb hőt mérek, mint ami más hónapokban normális lenne?
2009. máj. 18. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha felkelsz mozogni, akkor persze, hogy a tested hőt termel, és magasabb értéket mutat a hőmérő. Ilyenkor értékelhetetlen a görbéd.


Magamon azt vettem észre, hogy minél fáradtabb vagyok, annál jobban fázom, azaz annál alacsonyabb a hőmérsékletem, még nappal is. Szerintem előfordulhat, hogy amikor végre kipihenheted magadat, akkor a fáradtságtól kicsit lejjebb megy a hőd a szokásosnál.

2009. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!