Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh-on figyelt ciklusom mellett...

Uh-on figyelt ciklusom mellett a lenti hőgörbém lett, vagyis van folyamatban. Miért mint le megint? Normális ez?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem, eszerint 14-én volt ovu, de az uh szerint 16-án este vagy 17-én hajnalban.Ma mégis megint 36.2 a hő.
2011. jún. 19. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. jún. 19. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanabban az időben mérted?

Szerintem az uh a pontosabb ilyen esetben. Egyébként a hő alapján én is a 16.-át mondtam volna, de a mai hő tényleg nem illik a képbe.Ha holnap felmegy,akkor sztem minden ok.

2011. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugyan abban az időben mértem, csak épp ugy, hogy éjjel vagy 3szor voltam fent , tiszta beteg vagyok.Nem ettem gyógyszert.Lehet ez kavart be.
2011. jún. 19. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy állsz azóta a hővel? Feljebb ment?
2011. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen feljebb.Visszament 36.4 re.

Szeritned ez most akkor mit jelent, mármint, hogy lement utána meg megint fel???? Ez már azt jelenti, hogy nincs baba ha lement és megint fel??

2011. jún. 21. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!