Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Teljesen különbö...

Miért van ez? Teljesen különböző válaszokat kaptam. Véleményeket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
Reggel kérdeztem itt a válasz az volt beágyazódásos vérzés 2 válasz jött, este nem hagyott nyugodni kérdeztem mégegyszer ugyanezt akkor is 2 válasz jött mást mondtak, ma meg jött a válasz meg fog jönni. Mit higgyek? Nem szeretnék megbántani senkit, de az 5 válasz teljesen különbözött. DE HANGSÚLYOZOM NEM SZERETNÉK MEGBÁNTANI SENKIT!!!!!
2009. máj. 18. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mond, nem kell ténynek venni. Nekem is sokan gratuláltak tüneteim alapján a babócához, persze azóta sincs. De akkor pillanatnyilag nagyon jólé esett. Szóval, fel a fejjel...
2009. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elhiszem, hogy esetlegesen összezavartak, de azt ne feledjük, hogy nagy valószínüséggel itt senki nem orvos. Mindenki a saját tudásával és saját tapasztalataival próbál segíteni. És mivel emberek vagyunk, másak vagyunk ezért sajnos a tapasztalatok, és így a válaszok is különböznek.

Minden saját magunkon és a szervezetünkön múlik, a többi csak segítség, támogatás, együttérzés a Többiek részéről.

Ha Babát szeretnél, mielőbb kívánom Neked.

2009. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pár hete olvasgatom ezt az oldalt és nagyon sok kérdést, választ elolvastam a teherbeesés rovatban. Ez az oldal nem fogja Neked a választ megadni a kérdéseidre. Inkább rosszabb lesz, mert teljesen elbizonytalanít. Mindenki mást ír, mindenkinek mások a tüneteik. Tehát az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy türelmesen megvárod, hogy mi lesz a Te saját eredményed. :)
2009. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az ilyen kérdéseknek ("ezt érzem, szerintetek ez mi") semmi értelme ezeken az oldalakon.

Annyira szubjektívek ezek a dolgok, hogy nem lehet válaszolni.

Azt tapasztalom, hogy mindenki minden kis rezdülésre figyel, mindent feljegyez, minden kis nyillalást értelmezni próbál.

Sokszor sajnálom azokat akik ezeket a kérdéseket írják, mert olyan kétségbeesett görcsölés érződik ki a kérdésekből, hogy sok esetben szerintem a szervezet szinte "háborús stresszszituáció" üzemmódba áll és megakadályoz minden teherbeesést.

Én pl. egyik terhességem előtt sem éreztem semmit. Nem foglalkoztam a peteéréssel, nem volt semmiféle köztivérzésem, nem éreztem a beágyazódásnál semmit, nem feszült a mellem. Csak már a menstruáció elmaradása után napokkal kezdtek tünetek jelentkezni.

De nem is figyelgettem magam. Azt mondtuk, mától szeretnénk, gyereket, ha jön, akkor jön. Fél éev múlva teherbeestem. De az egy szép félév volt, sokat szeretkeztünk, de soha nem az volt a fejünkben, hogy gyereket csinálunk, hanem az, hogy egymásnak örömet okozunk.

Könyörgöm, ne küzdjetek már ennyire.

Kétségbeesett kérdéseket olvasok, mert 2-3 hónap alatt nem lettek terhesek és már orvostól orvosig rohangálnak.

Hagyjátok meg a természetnek, hogy végezze a dolgát.

Egy nőgyógyász barátom mondta, hogy sokszor tehetetlennek érzi magát, mert 2-3 hónap próbálkozás után karikásszemű idegroncsok ülnek a székében, akik meg vannak arról győződve, hogy valami nagy baj van velük. Tönkreteszik a nemi életüket, a kapcsolatukat. És ő pontosan tudja, hogy továbbra is kezelni fogja őket, mert ilyen strasszesen a szervezet sokszor nem esik teherbe. Mert azt hiszi, hogy baj van és jobb nem várandósnak lenni.

Hosszú lett és kicsit off, de nagyon elkeserítő képet mutatnak ezek a kérdések.

2009. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

08:37

Hogy mennyire reálisan leírtad a dolgokat!

Teljesen igazad van.

Nagyon hasznos ez az oldal, sokat lehet itt tanulni.........de mindezt csak a tudás megszerzése szintjéig szabad alkalmazni, mert utána sok nőnél csak bonyodalmakat okoz.

2009. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy sok kérdezőnek nincs orvosa vagy a kapcsolat vele nem olyan, hogy őszintén kérdezhetne tőle olyan dolgokat, amit itt. Az előző orvosom szinte kizavart, mikor letelt a betáblázott 10 perc, teljesen tanácstalan maradtam sok esetben.

Nekem eddig mindig pozitív volt a kép a válaszadókról, legjobb tudásuk és tapasztalataik alapján segítettek.

Szerintem aki itt kérdez, tisztában van vele, hogy nem orvosok válaszolnak majd neki, még talán nem is egészségügyisek.

Az pedig, hogy kinek mennyit kell küzdenie egy gyerekért, sokszor tényleg borzasztó. De egyre kevesebben olyan szerencsések, hogy a természetre bízzák a teherbe esést. Nekem a hormonpótlás nélkül alig lenne méhnyálkahártyám. Ha a természetre várok, soha nem tapasztalom meg az anyaság csodáját, így is ki tudja, mikor...

2009. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát még egyszer ne haragudjatok nem akartam senkit bántani! Csak néha az ember feltesz kérdéseket amire ha nem a kívánt választ kapja akkor rosszul esik lehet,hogy velem is ez történt. Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!
2009. máj. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!