Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Nagyon szeretné...

Anita112 kérdése:

Lehetek babás? Nagyon szeretnénk babát

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy majd csak jövő hónapban kell megjönnie de hányingerem van hánytam szédülök és a hasam alja néha fáj egy picit lehetek terhes?
2009. máj. 17. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és elég sokat kell pisilnem :)
2009. máj. 17. 17:39
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
jövő hónapban?? hol van az még. a terhes tünetek nem jelentkeznek ilyen hamar.
2009. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gyomorontásnak pont jók a tünetek :S
2009. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak jövő hónapban? Most múlott el? Akkor hogyan lennének terhestüneteid??
2009. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát te nagyon hülye vagy...

:-DDD

:-DDD

2009. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
e hónap 3-án múlt el így igen is lehetek terhes és nem vagyok hülye
2009. máj. 17. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hetes terhes voltam mikor éreztem a tűneteket, de akkor is nagyon enyhén.

Szerintem még korai. Aranyos vagy hogy így bele éled magad, jellemző arra aki vágyik babára. A köv. mensi ha késik vegyél egy tesztet és kiderül.

Sok sikert!:-)

2009. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó menzid milyen volt?Ugyan olyan mint szokott?Ugyan annyi ideig tartott?

Szerintem nem kell le hülyézni valakit mert kérdezett valamit!Nagyon sok olyat lehet hallani,hogy igen is megvolt egy darabig a menzesze és mégis terhes volt!Nekem is volt egy ilyen ismerősöm akinek 4 hónapig rendessen meg volt és már terhes volt!

2009. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!