Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is ilyen, vagy csak a 2év...

Más is ilyen, vagy csak a 2év sikertelenség miatt vagyok ennyire "negatív"?

Figyelt kérdés
sziasztok!sikerült,babát várok!!!rettenetes boldog vagyok!van pozitív vizelet és vértesztem!!a doki 26-ra adott időpontot uh-ra,azt mondta akkor már lesz szívhang.most meg egyfolytában azon rágom magam,hogy "istenem ugye jó helyen van!ugye lesz szívhang?"!!ez normális dolog?
2009. máj. 17. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! :-)
2009. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
édes vagy!köszi!!
2009. máj. 17. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes hogy aggodsz, 26- a nemsokára itt lesz, addig pihentesd magad és ha a doki azt mondja minden jo helyen van, akkor fogsz csak ugy is megnyugodni.. de nagyon gratulálok, és ne képzelj be rémségeket. ha baj lenne véreznél..
2009. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyunk mi nők ilyenkor negatívak, mert félünk a csalódástól, mi van ha nem lesz rendeben valami, mi van ha elvetélek...De ne aggódj nem rajtad múlik, ha az a gyerek meg akar születni, meg is fog! Gratulálok!:) Egy szintén aggódó anyuka
2009. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi csajok!!tudom hogy inkább csak élveznem kellene ezt a csodás érzést,de annyira féltem őt!!!
2009. máj. 17. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kell leírni a gyereket ha esetleg kicsit véreznél, én 4 hetesen véreztem,görcsöltem és már 100 ra azt hittem, hogy elvetéltem, el is mentem másnap az orvosomhoz, azt mondta asszonyom ez vetélés, ki kell kaparni a méhéből a petezsákot,másnap kiírt műtétre, sírtam, mint egy kisgyerek,elveszítettem a magzatom, erre még ki is kell kaparni a méhem:(.Felhívtam a nővérem aki egészségügyes, és ő ajánlott egy másik orvost,hogy ha már kikaparnak akkor egy tapasztaltabb orvos végezze el, nehogy baj legyen,és mégh a végén ne lehessek többet terhes.elmentünk egyik orvostól a másikhoz még aznap, és szembesültem, hogy nem is biztos hogy elvetéltem!!! Az ultrahangon télleg csak a petezsák volt látható, de 4 hetesen még nem miondig látszódik.Vártunk 1.5 hetet, és ekkor megmutatta magát a kislányom, aki most 15 hónapos gyönyörűszép egészséges, boldog baba!Ha nem megyek el a másik orvoshoz agyermekem, vagyis magzatom a kukában végzi eg hanyag felelőtlen orvos miatt.Be kellene perelni az ilyet, nehogy mással is megcsinálja ezt,pusztán, mert nem ért a munkájához, de mivel károkozás nem volt, igy az ügyvédem azt mondta nincs értelme perelni.Kérdező kismamának üzenem, hogy Ne aggódjon, lesz ami lesz, persze, hogy minden rendben lesz!:)))
2009. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a 17,04 es vagyok, még annyit, hogy amikor azt hittem elment a magzatom, akkor én azt mondtam a férjemnek, én nekem ez a ygerek kell, a férjem meg már túl is lépett, ézt kérdezte mikor lehet újrapróbálkozni.Szerencsére szerencsés lett a vége az egésznek.:)
2009. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kismama,csak annyit tudok mondani a saját tapasztalataim alapján, hogy próbáld élvezni minden percét a terhességnek,mert ha kibújik a kicsi, akkor már nem lesz időd ilyen dolgokon gondolkodni.Persze mindenki fél,mert mindenki egészséges gyönyörű babát szeretne, ez a természetes, és mindenkinek ez a jó! Tudok ajánlani egy olyat, ez olyan mint az agykontroll vagyis hasonló, hogy mikor túlságosan negatív vagy, akkor mondogasd magadban, hogy gyönyörűszép egészséges a kis babám,szépen fejlődik minden rendben van.Jelen időben mondd ez fontos!Szóval tuszkolj magadba jó gondolatokat, és csak evvel foglalkozz, meg olvasgass babagondozásos, meg terhes könyveket,és készülj fel a születésére, várd őt szeretettel,és magabiztosan.Mert az ember mikor az első babáját várja,még annyi mindentől fél, minden rendben lesz?Jó anya leszek?tsb.tisztázatlan kérdések merülnek fel az emberben, ami mikor megszületik a kicsi, szinte elillannak ezek agondolatok, és magától belerázódik az ember az anyaságba! Problémamentes terhességet és szülést kívánok neked!:)))Meg egy persze egy boldog kisbabát!
2009. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normál esetű kismamák, akiknek nem kellett ennyi időt várni... mégis végig stresszelik a terhességet, még ennél jobban is!

A "negatív" érzés pedig abból fakad, hogy az agyad, a lelked ráállt a sok kudarcra és valamilyen szinten kiéghettél. Én is átéltem, pedig 4-5 hónap sikertelenségről "beszélhetek". Idő kell, míg feldolgozod, hogy az életed nem csak a sikertelenségről szól, s nem szeretnél többet veszíteni...!

2009. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenki izgul bizonyos szinten, próbálj pozitívan gondolkodni!
2009. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!