Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki ennyire bebeszélje magának a terhességet?

Figyelt kérdés

Én csak szeretném elmesélni a történetemet, ami borzasztó volt hónapokon keresztül..pontosan 5 hónapig a poklok poklát jártam meg! Októberben a párommal védekezés nélkül voltam együtt..tudom..felelőtlenség!! Onnantól kezdve elkezdtem félni hogy terhes vagyok! Jöttek a rosszullétek, minden tünetem megvolt. A mellbimbóm is belilult, a hasam alja görcsölgetett, szinte fájt a hasam ha hozzáért a nadrág, hasszurka minden!! Egyébként nem vagyok, és nem is voltam terhes, csak nagyon féltem,és állandóan a terhességen járt az eszem, és így olyannyira bebeszéltem magamnak a terhességet, hogy a hasam állandóan 5 hónapig fel volt puffadva, és nézegettem nő e a hasam! Persze a menstruációm minden hónapban percről percre pontosan megjött, és a doki is megállapította nem vagyok terhes!! Borzasztó érzés volt, lelkileg ezeket átélnem 5 hónapon keresztül! Még most is néha arra gondolok, és azt mondta a doki ha nem tudom a fejemben rendet tenni és megbeszélni magammal hogy nem vagyok terhes, pszichológushoz kell emnnem!

nem kívánom senkienek ezeket?

Csak szeretném megkérdezni volt e már valaki hasonló helyzetben, hogy ennyire bebeszélte magának a terhességet?


2008. márc. 26. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ez nem ritka, álterhességnek hívják. Ha nem tudod magad túltenni rajta, tényleg fordulj pszichológushoz! Többet ártasz magadnak ha nem teszed, a szexuális életedet és a párkapcsolatodat is tönkre teheted!!
2008. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szedsz valami tabit?

Egyébként miért rettegsz ennyire egy terhességtől?

Fiatal vagy még,vagy csak nem álltok készen rá?

Szerintem is menj orvoshoz,ha nem tudsz magadtól megnyugodni.Ez egyáltalán nem szégyen,ne is kezeld úgy.

Én is volt mikor féltem,hogy terhes vagyok amikor nem terveztünk még babát.De nem volt ilyen vészes,és mindenre van megoldás.Szerintem azért próbálj megnyugodni,ne gondolj folyton erre,mert látod mire képes a tudat,tüneteket produkál.

Mielőbbi gyógyulást,minden jót neked.

2008. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, velem pont ez volt, csakhogy fogamzasgatlo tabletta es megszakitas mellett, minden tunetet beprodukaltam, nem birtam megvarni a kovetkeyo menzimet, vagy 4 tesztet csinaltam, meg dokihoz mentem, ultrahang, minden. Persze, semmi nem volt. Ezt tenyleg a fejunkben kell elrendezni, nem tudom, hogyan, de meg nem teljesen sikerult. En is terhesseg fobiatol szenvedek. De azert vedekezz, mert neked az segithet, nekem vedekezes mellett is ilyen para van.
2008. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok!!! Nekem is belilult még a mellbimbóm is meg is jött minden. Neked a mellbimbód még mindig lila avgy mi lett vele? ez miatt nagyon parázok.
2010. júl. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!