Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a Jónás módszer? és hol...

Mi a Jónás módszer? és hol lehet magyarul kiszámitani? Babát szeretnék régota és hallottam hogy soknak ez segitett.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom h a jónás módszert nem lehet sehol magyarul kiszámítani és megtekinteni!a lényege igazából az h a jónás naptár segítségével ki tudod számolni h melyek azok a napok amikor a legfogamzóképesebb vagy!sokaknak már állítólag segített de nekem még nem!sajnos!remélem neked nagyobb sikered lesz!mielőbbi babásodást kívánok!
2009. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csak egy angol oldal van de nem bonyolult sztem...én si azon számítottam ki, pontosan kell tudni a születésed óráját percét csak úgy működik
2009. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és melyik ez az angol oldal? meg én angolul se tudok sajna.. azért köszi ha megirod..
2009. máj. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!