Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam uh. mivel nincs pé...

Ma voltam uh. mivel nincs pé sem. gyógyszert is szedtem rá. mit jelentenek ezek? kismedence transabdominális? j. o. ov24×17mm, b. o. ov21×16mm, uterus50×31mm?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és külön kell fizetni az uh-ért?mert én a doki zsebébe csúsztattam csak pénzt.ma nézte meg hogy segített-e a gyógyszer.
2008. márc. 26. 17:31
 2/3 anonim ***** válasza:

A jobboldali, és a balodali petefészkeid nagysága, és a méhed nagysága.

A transzabdominális kismedence pedig arra utal, h hasi uh-ot csináltak neked.

De hogy ezek az értékek jók-e, azt sajna nem tudom, de ha a doki nem mondta, hogy baj ven velük, akkor BIZTOS nincs baj!

2008. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jobb oldali petefészked mérete 24x17 mm, a bal oldali petefészked mérete 21x16 mm, a méhed mérete 50x31 mm.

A transabdominálisra rákerestem, de csak az amniocintezis transabdominális választ dobta ki a gép, ami annyit jelent, hogy: magzatburok csapolás hasfalon keresztül. Kismedence esetében nem tudom, mit jelenthet.

2008. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!