Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott méhszájvizsgálók...

Gyakorlott méhszájvizsgálók segitenétek?

Figyelt kérdés
Soha nem tudom eldönteni hol van a méhszájam.Szóval, ha felnyulok érzek vmi kemény bököcskét az a méhszáj vagy annal fenneb?
2009. máj. 17. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy kép, de a méhszájon kívül ott mást nem igazán találsz.

2009. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lábad felteszed a kádra, majd jól megmosott kézzel, középső ujjal felnyúlsz magadnak. Ha kicsit megmozgatod az ujjad, akkor egy diónyi/mogyorónyi valamit fogsz érezni, amit körbe is tudsz rajzolni az ujjaddal. Ez a méhszáj. Nekem peteérés után fent van és kemény, aztán ahogy közeledik a mensi lejjebb megy és puhul, ki is nyílik. Amikor fent van, az ujjam legelső percével érem el, amikor lejön akkor már a középsőhöz is simán hozzáér.
2009. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, mostmár értem :-)
2009. máj. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!