Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szerdára nem várja, van...

Aki szerdára nem várja, van már bíztató tünete?

Figyelt kérdés
Nekem a melleim fájnak,másképp mint szokott és nagyobbak.Folyásom is van kb.ugyanannyi ideje.Aluszékonyság és hidegrázás.Nálatok?Tudom ezek nem biztos hogy baba tünetek,de reménykedem...:(
2009. máj. 17. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom. Hányinger, émelygés, mellfájdalom, de nem olyan beleszúrós, mint amikor mensi előtt vagyok. Tegnap este még volt, ma reggel ez nincs. Úgyhogy tanácstalan vagyok, de szintén nagy a remény!
2009. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érzékenyek a melleim, de másképp, fájdogál a hasam, ami SOHA nem szokott vérzés előtt, a feltételezett beágyazódáskor volt egy csepp piros vér, ami megintcsak nem szokott, és pattanások sehol, menstruáció előtti hiszti sehol. Két nap múlva kellene megjönnie, ma reggel negatívat teszteltem.
2009. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!