Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknál is jó a gyertya...

Azoknál is jó a gyertya pozíció, akiknek hátrahajló a méhük?

Figyelt kérdés
Már próbálkozunk egy ideje, de semmi siker...:( bár itt olvastam, hogy 10percig gyertyába kell maradni?!Én addig nem biztos h birom... légyszi mondjatok ötleteket! köszönöm!!
2008. márc. 26. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tuti igen. mert az csak abban segit hogy több sperma jusson be,és ne foljon ki annyi,meg hogy gyorsabbak legyenek.
2008. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és 1 órát feküdve maradok ha tehetem mert ugy tényleg sokkal kevesebb folyik ki és sokat megtudok menteni.
2008. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátrahajlo méhnél a legjobb a hátulról kutya pozos befejezés mert ebben a pozban tud legmélyebbre hatolni a pénisz így közvetlen a méhszáj elég "téve" a spermiumokat. Nem is olyan hosszu ezután az ut nekik és a hüvely savas ph-ja se irtja őket anniyra. Az aktus végén meg vagy fekve kell maradni simán vagy párnát a popsi alá vagy gyertya. Nekünk ezt javasolta a doki és bejött:) 3hónap mulva már +volt a teszt. Netek is sok sikert!
2008. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, jelen az élo példa, nekem is hátrahajló a méhem, pr´bálkoztunk minden hogyan, aztán az orvosunk tanácsára hátulról csináltuk, 5-perces gyertyapóz..nem tudom ennek - e koszonheto vagy csak itt volt az ido de bejott, 10-hetes vagyok, drukkolok....
2008. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!