Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív az ovulációs tesztem....

Pozitív az ovulációs tesztem. Mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Facelle ovu tesztet használtam/használok(ebben a hónapban kezdtem).Szombaton csak a kontrollcsík látszott,tegnap már halványan a tesztcsík is,ma már a tesztcsík erősebb volt a kontrollcsíknál.Mikor a legvalószínűbb,hogy összejön a baba?És 1 hülye kérdés:csak akkor lesz pozitív a teszt,ha adott hónapban van peteérés?
2011. dec. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Tegnap-holnap jó kombó lett volna, így ma és holnap marad.


Sajnos ez nem a peteérést mutatja, hanem a luteinizáló hormon szinted, tehát nem csak akkor pozitív, ha van peteérésed, hanem akkoris, ha a hormonszinted ehhez megfelelő, de nincs.

Ha biztosra akarsz menni- UH. Ha majdnem, hőgörbe+LH teszt.

Sok sikert!

2011. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh,köszi a gyors választ.Szerdán megyek UH-ra.
2011. dec. 12. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

2naponta legyetek ilyenkor együtt.

Ma mindenképpen,ha a tegnap kimaradt.

Van olyan akinek pozit jelzett,de uh alapján nem volt peteérése.

Szerdán biztosra megmondják neked,hogy volt e!

2011. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!Egész lelombozódtam.Azt gondoltam a pozitív ovu teszt együtt jár a peteéréssel.A múlt hónapban nem látott a doki tüszőt,viszont akkor még nem csináltam tesztet.Na,lesz ahogy lesz.
2011. dec. 12. 21:29
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Ma voltam UH-on,és a következőket írta a doki:rendes nagyságú uterus melyben 9 mm-es szabályos nyálkahártya látható.Mko normál nagyságú és szrkezetű ovárium,bal old egy.16 mm-es folliculus látható,hólyag ép.

Szóval van egy tüszőm!!Az persze kérdéses,hogy meg is reped,de ez már jó hír.Az ovum 16.-án lesz(kb.).Tegnap,és tegnap előtt is együtt voltunk.Az ovu tesztem tegnap este is nagyon erős pozitív volt még.A kérdésem:mikor legyünk megint együtt?

2011. dec. 14. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
ha biztosra akarsz menni minden nap.Bár az orvosok azt mondják 2naponta a legjobb.sok sikert!
2011. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Akkor nem lesz megállás...
2011. dec. 14. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy minden nap legyünk együtt.
2011. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ahány doki,annyi vélemény.Neked is köszi.
2011. dec. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!