Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc. 7-én jött meg, ez...

Márc. 7-én jött meg, ez későnek számitott, de lezajlott rendesen. Tegnap pedig rózsaszínű barnás valami jelentkezett. Alapesetben ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ráadásul émelygek és fáj a fejem.Segítsetek
2008. márc. 26. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy pé-d van?
2008. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elméletileg nem. ráadásul ilyen még sose volt.
2008. márc. 26. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
pedig lehet, hogy az volt, mert lehet kettő is egy hónapban, vagy akár el is tolódhat valami oknál fogva.
2008. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolod akkor nem kéne aggódni?
2008. márc. 26. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem. azóta volt valami? ha nem akor ne aggódj!ha viszont továbbra is van panaszod, akkor menj el dokihoz.
2008. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jelenleg is
2008. márc. 26. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj el dokihoz ha lehet mihamarabb, semmi baj nincsen, csak épp ő szakemeber, és a vizsgálatból minden kiderül.
2008. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy inkább a doki mondja, hogy nincs gond, mint mi akik nem tudjuk, hogy mi van, és tanácsokat adunk! Szerintem a legjobb tanács az, ha elmész orvoshoz! Ha esetleg bármi gond is van ő meg fogja mondani, és egyből orvosolni is lehet! Szorítok, hogy ne legyen baj!
2008. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.A kérdésedből ugyan nem derül ki, hogy próbálkoztok-e babóval,de ha igen,lehet a beágyazódás jele a "maszatolás".Mindenesetre ha nem múlik, mindenképp menj el orvoshoz.
2008. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat!elmúlt a dolog, mot várjuk lesz- e "ünnep"):sziasztok
2008. márc. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!