Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyébként szabályosan 28. nap reggelére megérkező menstruációm három napja késik. Ilyen csak egyszer történt meg amióta menstruálok, akkor lett még a 28. napon délután egy pozitív tesztem az első babámmal.

Ma reggel csináltam tesztet és negatív. Clearblue volt, tehát elvileg jó minőségű teszt.

A hasam úgy húzódik, ahogyan első terhesség korai szakaszában, más tünetem nincs.

Bőven teherbe eshettem, mert peteérés környékén minden nap voltunk együtt a férjemmel (sőt, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány nap maradt ki az elmúlt hónapban, elég aktívak vagyunk/voltunk mindig).

Ti még bíznátok a negatív ellenére is, vagy inkább ne éljem bele magam?


2009. máj. 16. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
jó kérdés. tesztelj még egyet pár nap múlva de ne éld bele magad! (azért szukrolok).
2009. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biznék a helyedben,de mondjuk én bizom minden hónapban :)
2009. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is 3 napja késik,és én is negatívat teszteltem,igaz Medi Lab-al.Bízzunk együtt!??Nekem azt tanácsolták,hogy várjak pár napot,hátha.... A remény hal meg utoljára!
2009. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Koszonom, hogy valaszoltatok!

Nagyon bizom benne, hogy lesz pozitiv tesztem is egy heten belul.

Az a baj, hogy kicsit aggodom, nem allt-e le a peteeresem. Eleg sokat fogytam ebben az evben (eloszor direkt, majd mar akaratlanul is), remelem, hogy nem emiatt van ez a mensi zavar. Bar az is igaz, hogy mar ket honapja sikerul tartani a sulyom, nem megy lejjebb, a taplalkozasom is teljesen normalis.

Harmadik valaszolo: bizhatunk egyutt! :-)

Veletlen, de nagy orommel fogadott baba lenne. :D

Ha nem jon meg, akkor kedd kornyeken ujra tesztelek, ha akkor is negativ, akkor pedig elkocogok dokihoz, hogy nezze meg mi a gond.

2009. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az utolso hozzaszolo en voltam, csak atultem a laptophoz, ahol a ferjem felhasznaloneve van automatikus bejelentkezesre allitva es rendszerint elfelejtkezem rola. Csak irok vakon... :D
2009. máj. 16. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is veletek bízom, nálam most két napos a késés, de sajnos a teszt - volt ma.
2009. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!