Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 napos a ciklusom. Hogy...

30 napos a ciklusom. Hogy lehet hogy a 12. nap van pé-m?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden szervezet más és más, ez lehet normális is, vagy rendellenes is. De miből gondolod, hogy a 12. napon van pé-d..?
2009. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
érzem, folyás hömérséklet görcs stb. már 29. honapja figyelem, azota nem jön a bab. most lh tesztet vettem, ma vagyok a 10. napon még negativ, majd most kiderül:) de 30 napos csak 3 honapja eddig 27 napos volt.
2009. máj. 16. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:

29 hónapja nem jön a baba, és még nem voltál kivizsgáláson? A nőgyógyász pontosan belövi, mikor van péd, UH-val többször monitorozza a peteérésed folyamatát. Hormonvizsgálatot végez a 3. és a 21. napon, valamint megvizsgálja a belső szerveidet.

Ha eddig nem sikerült a baba, akkor szerinted tényleg csak további türelemre van szükség meg a pé időpontjának otthoni kitotózására?

Bocs, érted haragszom, nem ellened...

2009. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szia tök igazad van., voltam dokinál, 21, napos hormonom jo, hüvelyi uh-n minden rendeben, a páromnak kevés a spermája ez a baj ezt kezelik már régota most még 3 honap uj gyogyszer és ha ez se akkor megyek átfuvásos mütétre meg inszem asszem.

csak azt nem értem hogy eddig 27 napos volt mos meg 32 is van 3 honapja.. ezért kérdeztem.. azért köszi:)

2009. máj. 16. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 32 napos, és ebben a hónapban a 12. napon volt peteérés. LH tesztet használtam, hőmérőztem. Szóval simán lehet, nem mindenkinél óramű pontossággal működik a dolog, vagy ahogy a biosz könyvben van. :)
2009. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első-második vagyok. A 3. napi hormoneredményed is jó? Mikor készültek ezek? Mert ha minden oké nálad, akkor Te mire kapsz gyógyszert? Vagy a férjed szedi kevés sperma okán? Nem mindegy...

(Azért kérdezgetlek, mert segíteni szeretnék).

Hány évesek vagytok?

Egy info: az én orvosom ennyi idő után gondolkozás nélkül az inszemet (IS!!) javasolja nem túl rózsás spermaképnél. Persze inszemhez is kell egy bizonyos mennyiség. Ha leírod, mi lett a spermiogram eredménye, okosabb leszek.:)

2009. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szia köszi hogy segiteni akarsz, ránk is fér:) én rndben vagyok, nem szedek semmi gyogyszert, az átjárhatoságin kivül már mindent vizsgáltak, rendben vagyok. a páromnak alacson volt a tesztoszteron szintje és 18 millio/ml sperma nyáron, 3 honapig szedte a maca vibe-t meg antibiotikumot prosztatagyull-ra, utána januárban 6 millio/ml lett, ezután 3 honapig szedte a clostyt, de az életkedve is elment töle, a spermaszmáma viszont mult héten 20,4 millio/ml, tehát jobb lett, most a FER 14-t szedi, és probálkozunk.. ennyi röviden. én arra gondoltam ha három havi FER se használ, elmegyek átjárhatoságira és kérem az inszemet, de jobb lenne ha spontán lenne..
2009. máj. 17. 08:04
 8/10 A kérdező kommentje:
ja én 32 leszek , Ö 31 lesz. 5 éve vagyunk együtt, 2 és fél éve nem szedek gyogyszert, konkrétan kb másfél éve probálkozunk..
2009. máj. 17. 08:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nini, nekünk is 18M! Ez simán jó inszemhez, mi nem akartunk várni...10M is elég, ha inszemen gondolkoztok. A 20M egyáltalán nem kevés még a spontánhoz sem!

Nálam se találtak semmi zűrt- bár a méhnyák vizsgálatát (hogy nem termel-e ellenanyagot a spermák felé) nem néztük, inszemhez nem kell méhnyák.

Mi sajnos nem tudunk spontán próbálkozni, ha ez az inszem nem jön össze, marad a lombik... Inszemet nagyon javaslom Nektek is!

Drukkolok Nektek! (Én vagyok a kérdezgetős).

2009. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia miért nem tudtok spontán probálkozni? és nektek tutira lesz inszem? azt tudom hogy mi az? de hogy müködik? ha nekünk nem jön össze a 3 honap altta FER 14-el, akkor én is szeretnék de hogy mondjam a dokimnak? és minden korházban más más vizsgálatok kellenek hozzÁ?
2009. máj. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!