Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt, hogy...

Jókor voltunk együtt, hogy sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés

[link]


A görbém alapján a 12. napon volt pé, de a nőgyógyász a 13. napra "jósolta" uh alapján és akkor voltunk együtt.Sajnos 8-án nem tudtunk együtt lenni (főleg, hogy utólag húzta be a vonalat a ciklus.hu), csak másnap reggel, van így esély babára?

Köszönöm a segítséget!!!


2009. máj. 16. 15:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, eléggé érzem még mindig, a mellem fáj egy picit, de ez mensi előtt is szokott.Az a baj, hogy tényleg nem tudom mi van, mert a pg53 is páfrányos vagy 2 napja, de ez mensi is előtt is szokott:(

Viszont ma reggelre erős torokfájásra ébredtem:((Még ez is...

Majd írd meg mit mondott az orvos, remélem minden rendben lesz veled!Nagyon drukkolok!

2009. máj. 19. 08:56
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a hőm még nekem is "fent" van, 36,6, de nálam ez a max. a 36,1-2alaphőhöz képest.
2009. máj. 19. 08:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma negatívat teszteltem délutáni pisiből a 14 napon. Már mutatnia kellene, úgyhogy ez nem jött össze, akármilyen csodás is a görbém...

[link]

Elkeseredtünk mindketten, főleg, hogy az első percekben pozitívnak hittük a tesztet.:(

NEKED DRUKKOLOK!!!

2009. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon sajnálom, pedig nagyon drukkoltam neked.

De biztos , hogy korai az elkeseredésed? Másnap reggeli pisiből lehet már kimutatná, ha halványan is!

Én még várok, majd vasárnap körül tesztelek.

2009. máj. 22. 20:33
 15/16 anonim ***** válasza:

A 17. dpo-n is negatív lett.

Nálad mizu?

2009. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem egyelőre halvány pozitív lett, remélem ahogy telnek a napok, erősödni fog. Mellem nagyon fáj és már émelygek is néha.

Drukkolok nektek, hogy a következő hónap sikeres legyen!!!

2009. máj. 26. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!