Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem túl magas már most a hőm...

Nem túl magas már most a hőm így pé előtt? Jövőhéten lest inszeminációm, és nem túl magas már most a hőm?

Figyelt kérdés

Félek nehogy idő elött megrepedjen a tüszőm vagy tüszőrepesztő nélkül nem repedhet meg?

Hétfőn megyek uhra , remélem , minden rendben lesz de aggódom a magas hő miatt , nem szokott ilyen magas lenni...


A görbém:

[link]



Az előző görbém:

[link]



És az azt megelőző görbém:

[link]



Válaszotokat előre is köszönöm...


2009. máj. 16. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármitől felszökhet a hőd. Én nem attól tartanék, hogy idő előtt megrepednek a tüszők, mert 18-20mm alatt nem nagyon szoktak, még repesztővel sem mindig...

Hanem amiatt, hogy nehogy beteg legyél, ami esetleg meghiúsíthatná az inszemet.

Nyugi.:)

Hétfőn minden kiderül.

-egy másik inszemes-

2009. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Beteg biztos nem leszek mert vagy 15 éve nem voltam beteg és életem során vagy eddig 3x voltam beteg olyan erős az inmunrendszerem , attól nem tartok , csak a hőtől de most megnyugtattál , eddig is volt pém mindig és meg is repedt spontán ciklusaban 3 tüszőm szokott lenni , nem tudom most stimuval mennyi lesz?

Te milyen gyogyszereket , injekciókat szedtél , szedsz az inszem elött?

2009. máj. 16. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A dokinak ezért mondd el majd, hogy felszökött a hőd... A láz pontosan a jól működő immunrendszer reakciója: a magasabb hővel elpusztítjuk a bacikat. Ez olyankor is előfordul, amikor nem érezzük magunkat betegnek. De pl a hormonok is emelhetik a hődet- márpedig nyilván az inszem előtt Téged is stimulálnak.

Ha 3 tüsződ érik spontán, az még nem jelenti, hoyg mindben van is petesejt, azt sem, hogy az összes megreped- ez stimu után is előfordulhat.

Nekem Closti+ Choragon+Estrofem+ Utrogestan koktéllal történt-történik a stimum, épp váááárom, jön-majd a gólya.:)

2009. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Iegn stimuznak Closty + fostimon+ ovitrelle+ utrogestan koktél az enyém , remélem sikeres lesz az inszem ebben van minden reményem mert nincs semmi nagy bajom sem nekem sem a páromnak nem semmi nincs , nekem csak az egyik petevezetékem átjárható.

De hiszek a pozitív dolgokban mert voltam jósnál és azt josólta sikeres lesz az inszem és nem is mondtam neki hogy megyünk csak rákérdezett.....

Nektek miért lesz/ volt inszem?

2009. máj. 16. 15:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor tesztelhetsz megy drukk hogy sikerült...
2009. máj. 16. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm.:)

Én is drukkolok Nektek!

Nekünk sincs elvileg semmi bajunk- de egyéb eü. okokból sürgős lenne a teherbe esésem.

Tesztelni még nem merek, mert nekem eddig csak negatív teszteket adtak a patikában, :D- majd, ha elmarad a mensim 2-3 napot, akkor esetleg veszek tesztet.

Addig meg birkatürelem órákat.:)

2009. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!