Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnék, lehet...

Ha babát szeretnék, lehet járni uszodába?

Figyelt kérdés
NAgyon szeretek úszni, de most nagyon babát szeretnénk, nem tudom, hogy lehet-e úszni járni, ha babát szeretnék!? Tud nekem ebben valamit segíteni?
2008. márc. 26. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan járjál úszni, mert az nem lehet, hogy ha babát szeretne valaki akkor megálljon az élet. Minjél többet agyalsz rajta annál kevésbé fog összejönni.
2008. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan járhatsz úszni,sőt kifejezetten egészséges,mert az úszás a legjobb mozgásfajta,mindent átmozgat!

Legalább nem leszel hátfájós!

2008. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyugodtan lehet járni úszni, sőt még valamikor a terhesnőknek is szokták javasolni csak kevesebbet és nem megeröltetően
2008. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól válaszd meg az uszodát.Én alapból el szoktam kapni vmi nyavaját.Nyáron leszek nagy pocakos, de én félek a sok bacitól ami vízben terjed.annyira undorítóak az emberek, ha nincs benne vizelet kimutató cucc, akkor tuti mindenki beleenged ezt azt.Viszont tényleg vannak olyan uszodák ahol van baba-mama uszi is ott tuti ellenőrzik a víz minőségét.
2008. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert ne jarhatnal?
2008. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!