Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel lett pozitiv az ovu...

Ma reggel lett pozitiv az ovu teszt es reggel egyutt is voltunk, meg elotte 2 nappal akkor jo volt az idozites?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem kicsit koran voltatok egyutt.Mi az elso pozitiv nap utan negy napig minden nap egyutt voltunk es ugy sikerult!

Sok sikert!:)

35 heteske

2009. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ketteske ***** válasza:
Szerintem jókor voltatok együtt. Mi is a + napon voltunk együtt, meg utána még 2 napig, és így sikerült. Szerintem még azért holnap is bújjatok össze.!Abból baj nem lehet. Sok sikert!
2009. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól időzítettetek. Azok a két nappal ezelőtti spermiumok már készenlétben állhattak a petevezetékben, mire ovuláltál, vagy ha mégsem, akkor a legjobbkor érkezett az utánpótlás. :-)


Ha rendszeresen kétnaponta szeretkeztek, amikor babát szeretnétek, akkor mindent megtesztek. Czeizel szerint meg kifejezetten az a szerencsés, ha az ovuláció előtt egy nappal van a megtermékenyítő szeretkezés, így van a legtöbb esély a fogantatásra és az egészséges babára.

2009. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a sperma 72 óráig életképes, szóval szerintem akár sikerülhetett is. :) Mi a peteérés előtti napon voltunk együtt, aznap, és másnap is, abban a hónapban meg is fogant a fiam.


Üdv.: 2 hós baba anyukája

2009. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :) Remelem sikerul, igaz nem reg ota probalkozunk, 2 hoanpja de nagyon szeretnek babot!

Sok sikert mindenkinek!

2009. máj. 16. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok köszi hogy ezt igy leirtátok nekem is:) mi 29 honapja szeretnénk de ez lesz Z ELÖ OVU TESZTES HONAPOM. MA VAGYOK A 10. NAPON MÁTOL FOGOK TESZTELNI..
2009. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!