Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közel 8 hónapja próbálkozunk...

Közel 8 hónapja próbálkozunk párommal, de eddig még nem sikerült teherbe esni. A menszeszem elég rendszertelen. KB 32-40 nap közötti szokott lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mi is már 8 hónapja próbálkozunk, ami nem egy nagy idő még. Nekünk sem sikerült még semmi, de nem csüggedünk. Ti se tegyétek. Mi már voltunk a párommal spermaszámláláson, és ott minden tuti. Én nézem ovu teszttel a pé-met, és azzal is minden okés. Mérem a hőmet minden reggel, és próbálok egészségesen étkezni, valamin aloés termékeket használok. pl.: berry gél, royal jelly tabletta, és a teájuk. a ciklusod rendszertelenségével voltál már dokinál? Ajánlom az nén dokimat, írj privátot.
2008. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok együtt lenni amikor csak jólesik, de ne stresszeljetek rajta,és ne a babaprojekt legyen a fő cél,hanem hogy szeretitek egymást.Szex utén ne szaladj mosakodni,emeld magasra a csípőd,vagy tedd fel a falra a lábad.Sikerülni fog,csak nyugodtan.Sok sikert!!
2008. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na mi is pont igy vagyunk. nekem is a ciklusaim 32-40 között ingadoznak. minden ok csak peteérés nemmindig van. de akkor neked sem mindig van. én várok mert ha lesz akkor lehet hogy pont sikerül. nemmegyek dokihoz,hiszem hogy igy is sikerül,csak több időbe telik,mint annak akinek mindig van peteérése.
2008. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LH tesztet szoktál csinálni?
2008. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én vérzésem is rendszertelen,15 hónapja próbálkozunk.A nőgyógyászom javasolta a meddőségi kivizsgálást,a rendszertelenség miatt.Ciklusaim hossza:33-39 nap.Rendeltem ma LH teszteket,azzal fogok próbálkozni.Hónapok óta homeopátiás készítményt szedek,eddig mindhiába.Kivizsgálásra nem akarok menni!

Próbálj ne görcsölni rajta!Tudom nehéz,de most már én is ezt teszem.Sok sikert!!!!!!

2008. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!