Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akar megjönni. Lehetséges,...

Nem akar megjönni. Lehetséges, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
2 hónapja elvesztettem a szüzességem (védekeztünk óvszerrel) és az előző hónapban (ápr.) megjött, de most késik. Mivel megjött azóta már, szerintem nem lehetek terhes, de mástól azt is hallottam, hogy van aki terhesség alatt is menstruál:S Nem tudom ebből mi igaz?
2009. máj. 16. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Vegyél a patikában egy akármilyen terhességi tesztet. Mind jó. 10 napos terhességet kimutat. Kb. 1000-1500 Ft, de olcsóbb is van, az is jó.

Tudjad, hogy az óvszer 90%-os védettséget ad. A tinédzsereket üzleti okok matt szándékosan félretájékoztatják az óvszerrel kapcsolatban. A partnerednek is te voltál az első? Ha igen, hagyd az óvszert (jobb anélkül, tapasztalat) és térjetek át tablettára. Ha nem, a nemi betegség veszélye miatt tartsátok meg az óvszert is.

2009. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90% az lehetetlen, ha a legtermékenyebb időszakban vagy együtt valakivel, akkor is 20% csak a teherbe esés. Ha mind2 fél normál megtermékenyítő képességű.
2009. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ne aggódj emiatt, már az idegességedtől is késhet. Ha védekeztetek + azóta egyszer már meg is jött, akkor nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Tapasztalat, velem is jópárszor volt ilyen, aztán futkoztam a terhességi tesztekért, persze mindig negatív volt...

Tényleg van, hogy valaki a terhesség elején is menstruál, de sztem azoknak olyankor kevesebb jön a megszokott mennyiségnél.

De ha nagyon idegesít, vegyél tesztet, legalább biztos lehetsz benne, hogy nem vagy terhes, egy kicsit megnyugszol, aztán akkor hamar meg is jön.

2009. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolótól megkérdezném, hogy mire alapozza ezt a nyilvánvaló marhaságot?!
2009. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban, DM-ben van már teszt 6-700 Ft-ért is (pl: Lilly), azok is jók.
2009. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Ha ellenőrzöd szex után az óvszert h nincs e kiszakadva, nyugodtabban alszol majd, és nem kell paráznod. üdv
2009. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Első válaszolónak, szerintem elég butaság egy fiatalt arra bíztatni, hogy mindenféle hormontartalmú tablettával tömje a szervezetét (még akkoris, ha vannak alacsonyhormontartalmú tabletták). 2 hónapja szexeltek, azóta nem voltak együtt, legalábbis nekem ez jött le az írásából. Tehát amúgy felesleges pénzkidobás lenne tablettát venni, ha csak néha-néha kerül sor szexre.

Az óvszer is TÖKÉLETESEN megteszi, ha helyesen használják. Mi már évek óta óvszerrel védekezünk, maximálisan meg vagyok velük elégedve, soha nem szakadt még ki, terhes se lettem még egyszer se. Aki tudja, hogy hogy kell rendesen használni, annak elegendő védelmet nyújt.

2009. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Előző: csak ezt a hülye dumát ne kérlek, hogy aki tudja rendesen használni,annak nem szakad ki. Bár így lenne!
2009. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha ellenőrzik szex után az óvszert, h nem e lyukas, minimális az esélye h terhes legyen. Ugyanígy a tablettánál, ha odafigyelsz a szabályokra amit be kell tartani, akkor ott is minimális az esély. Ez így van, nem hülye duma!!!
2009. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Pedig lehet, hogy van benne valami, nem? Persze, azt elismerem, előfordulhat, hogy véletlenül kiszakad, de azért ha rendesen csinálják, elég kicsi az esélye. Én még nem találkoztam kiszakadó óvszerrel, persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen mázlista.

Mindegy, igazából nekünk kár erről vitatkozni, úgyis a kérdező dönti el, hogy mit használ meg mit nem...

2009. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!