Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kellett volna...

Szombaton kellett volna megjőnni de semmi. korai lenne még tesztelni. mit éreznék ha az lennék? folyás lenne?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már tesztelhetsz!

Ha teszt negatív akkor próbáld meg pát nap múlva. lehet, h csak a hcg kevés még a szervezetedben.

2008. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és folyásom van egy kicsi.fehéres sárgás szinű.mellem fáj
2008. ápr. 27. 18:23
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és tiszta ideg vagyok.űvőltők mindenkivel
2008. ápr. 27. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! Már nagy valószínűséggel azért kimutatja, ha terhes vagy. Folyás nem jellemző. Én olyat éreztem, mintha meg akarna jönni!
2008. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az nekem is van majdnem meg jőn.csak nem akarok csalodni.anyi negativ tesztet láttam már
2008. ápr. 27. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
ha sok negatív tesztet láttál akkor várj még 3-4 napot...Nekem is egy napot késett, tiszta lázban égtem, még hányingerem is volt, aztán mégis megjött:-(
2008. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kőszi.te legelább őszinte vagy
2008. ápr. 27. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: szerintem mindenki őszinte ám, drukkolnak. Hisz aki babát szeretne (mint én is) általában nem bírjuk ki hogy ne teszteljünk, akár napjában többször is...Ez már nyilván rágörcsölésnek számít, dehát ez van. Nemde?;-) Nagyon drukkolok hogy babás légy és csakazértse jöjjön meg!!
2008. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kőszi ma megjőtt.sokadszora.de tőbbet már nem is gondolok rá
2008. ápr. 28. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, igyexem elterelni a figyelmemet. Ajánlom figyelmedbe az aviva tornát, én most kezdem:

www.avivamodszer.hu

2008. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!