Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, szeretnék...

Holnapra nem várom, szeretnék tesztelni, ma már 2x pisiltem,3. -ból van esély, h kimutassa?

Figyelt kérdés
Máskor pétől mensiig fáj a mellem, most tegnap óta érzékeny csak, ja és bő krémes fehér folyásom van, ami mensi előtt kb. 5-6 nappal már vízszerű szokott lenni...
2009. máj. 16. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a holnapi első pisit. Annyit már kibírsz! Így még nem biztos, hogy kimutatná.
2009. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ

Többiek, vélemény?

2009. máj. 16. 10:28
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

szia!


A terhességi teszteknél nem a "kora reggeli ELSŐ vizelet" a mérvadó, ne keverjük össze!:) Hcg- hormon mennyiséget mutat ki, aminek a szintje ugyan tényleg a reggeli órákban magasabb , de a 3. pisi után is ugyanúgy benne van még a szervezetedben! :)

2009. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor van értelme?
2009. máj. 16. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van , még most gyorsan tesztelhetsz.
2009. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, ránk férne a jó hír, h van egyáltalán, és ha kiderülne...

Ma reggel derült ki, hogy a férjemet elbocsájtották a válság miatti létszámleépítésben...:-(

DE mi nagyon örülnénk az első babánknak, akit így is nagyon várunk hónapok óta

2009. máj. 16. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megcsinálod, írj ide vissza nyugodtan. Ha esetleg nem lenne , csak halovány csík a 2. ,akkor se keseredj el, mert az hcg szint -lesz...
2009. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az estiből csináltam a nemvárt előtti este és ugyan csak fele olyan erősen látszott a csík mint a tesztcsík , de ott volt. Megismételtem másnap reggel akkor már erősebb volt, majd a 3. nap reggelén és akkor már egyforma erős volt mindkét csíkom. Remélem neked is sikerül:) Írd meg mi lesz az eredmény:)
2009. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még nem mertem megcsinálni, de írok, ha megjönne, vagy ha tesztelek megígérem.

Mindenkinek köszönöm

2009. máj. 16. 10:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csináld meg nyugodtan, ha baba van, akkor valami látszani fog elvileg. Nekem 1 héttel a nemvárt előtt lett halvány pozi a tesztem.

Drukkolok!!

2009. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!