Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez? Ismét peteérés?

Lehetséges ez? Ismét peteérés?

Figyelt kérdés
Két hete késik a menszeszem,de már máskor is előfordult késés.Korábban már írtam,a sűrű pisiléssel,felfázással kapcsolatban.Most viszont olyan érzésem van,mintha peteérésem lenne!Lehetséges ez,hogy két hét késés,és menszi helyett pé??Volt valakivel hasonló?
2009. máj. 16. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismétlem a dolgot , és a hurr- hurr se érdekel, mert tapasztalatból írok, hogy a több pisi az elején nem terhességi jel, mert a méh annyira még nem nagy, és a húgyhólyagnak nincs köze a teherbeeséshez. Viszont. Szerintem tesztelj egyet , ilyenkor már látható, ha az pé volt.


39 hetes és tényleg kismami :)

2009. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hurr-hurr :)

A véleményetek érdekelt.

De és is ismétlem a dolgot:

A terhesség korai szakaszában a sok pisilés nem ettől lehet,hanem a megváltozott hormonok játékától!

Kérdezz rá,10-ből 8 kismama sűrűn járt pisilni az első hetekben.

De a kérdés nem ez volt,hanem hogy két hét késés után normális,hogy menszi helyett pé szerű fájdalmak?

2009. máj. 16. 10:31
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként aki ide ír,az választ és segítséget vár..

és ez az "igazi kismami"...hát egy kicsit rosszul esik némelyünknek,köszi.

2009. máj. 16. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké, oké.Megértettem. Az "igazi" kismamit azért írom , mert tapiból írom. Vagyis, voltam én is h izgulós koraterhes....nem "kivagyiságból" :) És csak ezért hangsúlyozom , mert ez lehetne elméletileg a hormonok játékától valóban ; de a hormonok játéka a bő folyás, esetleg vérzés, rosszullét. Én nem azt írom , hogy a sok pisi elméletileg nem lehet, de nálam és még nagyon sok koraterhesnél nem jelentkezett, mert nem "hivatalos" tünet. Egyébként pedig ne félj tesztelni ilyenkor, az meg tud engem cáfolni! :)
2009. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én senkit nem cáfolni szeretnék,csak már nagyon-nagyon..:(

Egyébként holnap reggel tesztelek,mert általában szombat éjjel szokott megjönni..ma pont két hete,hogy késik.Tegnapelőtt pedig úgy fájt a hasam,mint amikor egy napon belül megjön,de mégse jött,és a fájdalom elmúlt!

Tegnap óta viszont nagyon fura a szám íze..nem fémes,csak olyan..nemtudom,fura.Talán mint amikor dohányoztam,utána volt hasonló íze a számnak.

Neked mik jelentkeztek,mikor babás lettél?

2009. máj. 16. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A reggeli tesztelés tökéletes, akkor a legmagasabb a hcg szint. A görcsölés is jel lehet, főleg ha közben nem jön meg. Nekem a legelső tünetem a bő folyás volt, de erre még nem figyeltem annyira , (merthát szokott lenni), aztán meg a rosszullét. Először kis émelygés, aztán napról napra rosszabb. Elég korai jel lehet a mellfeszülés is. És tényleg drukkolok , hogy holnap 2 csíkban is bejöjjön a dolog :)
2009. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) Mindenképpen üzenek holnap!

Erről a fura szájízről nem tudsz valamit?

2009. máj. 16. 11:58
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikerült!!

Két csík...sikerült "megcáfolnom" téged! :))

Köszi a bíztatást!

2009. máj. 17. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem felejtettelek ám el! :)

Gratulálok , és jó babavárást! :DD

2009. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!