Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régi dokim 1 évig no peteérésr...

Régi dokim 1 évig no peteérésre kezelt. Az új dokim aztmondja van pém. Mi lehet?

Figyelt kérdés
1 évig kezelt a dokim clostival!Csak ezzel minden vizsgálat nélkül.Igaz késett is. hüvelyultrahangal nézett!Most dokit váltottam . ő aztmondja van peteérésem.És ő aggid gyogyszert sem ad míg nem végzi el minden vizsgálatom. 2 vérvétel spermavizsgálat, rákszürés, átjárhatósági. De igaz mikor vettem tesztet azis aztmutatta van pém. És van mikor 39 napra jött meg de még a felment a hőm is.Olyan mérges lettem hogylehet hogy hüvely ultrahangon nemlátta a peteérést?és kisem vizsgált főorvos létére hogy van e más bajom????nála egy vizsgálat ára 2.000ft kb 10 perc. ennél 7.000ft 45 perc kb.
2009. máj. 16. 01:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!