Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelgygombával, felfázással...

Hüvelgygombával, felfázással gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Állandó felfázással és hüvelygombával küszködöm! De babát szeretnék vállalni, lehet ugy hogy ne legyen baja a kicsinek, és hogy a gyógyszer szedése ne befolyásolja?
2011. dec. 9. 08:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz! Ő felír neked kúpot és gondolom tejsavat is kell majd használnod. Ha babát szeretnétek, nem szabad, hogy fertőzésed legyen, addigra ki kell kezeltetni magad mire bele akartok fogni. Előtte 2 hónappal ajánlott terhesvitamint is szedni.Mindenféleképpen magándokit javaslok, az sztkokkal nincs túl jó tapasztalatom. Ha Vác környékén laksz tudok is egy jót javasolni. Ő elmondja mi a teendő. Mi újboli babatervezés előtt is elmenntünk. Meg szerintem nem árt ha előtte fogászaton ha kell megcsináltatod a fogaidat, tüdöszürés nem fontos annyira, de nem is árt, terhesség alatt nem lehet, és rákszürést is csinálnak. Nekem sajnos 23 hetesen meghalt a babám, és fertőzést kaptam, ki kellett kúrálni, sőt a páromnak is el kellett mennie belgyógyászhoz, hogy mindketten teljesen egészségesek legyünk. Most lekopogom, de úgy néz ki rendben leszünk, bár nem zökkenőmentesen kezdődött ez a terhességem se.

Szóval a lényeg! Mindketten legyetek egészségesek a pároddal és jó melegen öltözz fel, innentől nem fázhatsz fel, nem macskázhatsz, és figyelj oda az étrendedre is. Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb meggyógyulj és urtána mihamarabb összejöjjön! Drukkolok nektek!

Ha fertőzésed van, amiatt is elveszítheted a babát, és hidd el nekem nagyon szörnyű. MIndenféleképp csak egészségesen próbálkozzatok!!!!

Ha akarsz írhatsz privátba is.

2011. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja igen elfelejtettem írni. Párom is tünetmentes volt, mégis sok utánajárással és vizsgálatokkal kiderült, hogy ritka, alig észrevehető fertőzéser van, de nem emiatt ment el a baba. Ő is antibiotikumot kapott. Mikor eltelt majdnem két hónap kb. kiment a hatása és meg is gyógyult, pont letelt a 6 hónap és akkor próbálkoztunk. Szóval a párod ha tünetmentes azért igenis elmehet belgyógyászhoz! MIndkettőtöket vizsgáljanak ki!
2011. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!