Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelgygombával, felfázással...

Hüvelgygombával, felfázással gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Állandó felfázással és hüvelygombával küszködöm! De babát szeretnék vállalni, lehet ugy hogy ne legyen baja a kicsinek, és hogy a gyógyszer szedése ne befolyásolja?
2011. dec. 9. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először ki kellene teljesen kezelni, antibiotikummal illetve a megfelelő gyógyszerekkel.
2011. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
másfél éve folyamatosan szedem:(
2011. dec. 9. 08:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kellene teljesen kezelni, hisz a pároddal sem szerencsés addig együtt lenni, míg hüvelygombád van!! Ha pedig már mégis próbálkoztatok így, akkor őt is kellene kezelni.
2011. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Másfél éve gombád és felfázásod van,szerintem így ne kezdjetek bele babavállalásba.

Keressetek másik orvost,vagy természetgyógyászt aki mindkettőtöket rendbe tesz, és utána baba.

2011. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam! aaddig le sem fekszem a párommal nem akarom őt sem megfertőzni!

Jelenleg panaszmentes vagyok, de folyamatosan kell szedjek gyógyszert mert vissza jöhet! Elvileg le sem állhatnék vele :(

2011. dec. 9. 08:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, menj másik dokihoz, és lehet a párod a hordozó, és ő adja vissza mindig neked..
2011. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
párom is ki lett kezelve ez az 5 ik orvos
2011. dec. 9. 08:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Én hasonló módon maradtam terhes. Bár közvetlenül előtte nem küzdöttem sem hüvelygombával, sem felfázással - a terhességgel EGYIDŐBEN jött mind a kettő. Ennek már egy éve...

Jelenleg van egy egészséges 4 hós kislányom.


Próbálj meg szedni probiotikumokat. A hüvelygombára nekem bevált. Sok sikert!


Mellesleg a doki mondta, hogy folyamatosan szedd a gyógyszert? Amit hüvelygombára írnak az kikészíti a májadat, a felfázásra pedig antibiotikumot szoktak írni, azt pedig nem szedheted folyamatosan...Tulajdonképpen mit szedsz?

2011. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló problémáim sőt még hpv-s is vagyok de a baba születése óta szinte semmi bajom...lehet, hogy még jót is tenne egy terhesség. A babának nem gondolnám, hogy lenne baja hüvelygombától hiszen a terhesség alatt még a kevésbé érzékeny nők is simán kapnak gombát sajnos. A felfázás más tészta, de nekem pl terhesség alatt volt vesemedence gyulladásom, mégis egészséges kislányom született időre.
2011. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teherbeesésem előtt nekem is volt ilyen gondom. Felfázásra kamillatea és cickafarkfűtea ülőfürdő, ráadásul még ihatod is.

A kamillatea gyulladáscsökkentő, a cickafarkfűtea kifejezetten a méh rendberakására szolgál, és ez is jó felfázásra.

Én már teherbeesésem előtt egy bő fél évvel semmilyen gyógyszert nem szedtem.

Vagy próbáld ki a homeopátiás szereket, nekem beválltak, és mégsem gyógyszer.

Antibiotikum szedése mellett nem szabad teherbeesni.

A baba érdekében.

2011. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!