Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy sikerült? Ez...

Lehetséges, hogy sikerült? Ez lehet korai jel?

Figyelt kérdés
Május 1-jén jött meg,13-án voltunk együtt a párommal azóta fejfájás, szédülés, erős fehér folyásom van(olyan, mintha bepisilnék). Ma csak ebédeltem,de azt is csak muszájból, nem kívánok semmit, viszont rengeteget ittam, amit nem szoktam.Lehetnek ezek korán jelentkező tünetek?
2009. máj. 15. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2009. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mivel ha sikerült is (reméljük, igen!) még csak vándorol a petevezetődön a méhed felé a megtermékenyített petesejt. A hormonális változások, amik a terhességi tüneteket okozzák, csak a beágyazódás után kezdődnek. Durkkolok, hogy sikerüljön! :-)
2009. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az együttléttől számított 10-12 nap múlva érezhetsz bármit is!Szerintem ez még nem az!
2009. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

28-ára nem várom, nagyon örülnénk,ha sikerülne,mert pont egy éve próbálkozunk és kezdek nagyon kétségbe esni!

2009. máj. 15. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még nagyon angyon messze van!NYUGI!:)Reméljük ott van a pici!
2009. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne ess kétésgbe! Az nem tesz jót! :-) Mindannyian drukkolunk Nektek! Hőmérőzől egyébként?
2009. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hőmérőzök,mert mikor eszembe jut addigra már kikeltem az ágyból és akkor már nem az igazi.
2009. máj. 15. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megérne a hőmérőzés is! Meg ha sikerült a baba, az is látszik belőle (fent marad a hő).
2009. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!