Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta fent van a hőm:...

Napok óta fent van a hőm: 36,9 reggelente. A cicim is fájdogál, semmi jele a menzinek, a 39. ciklusnapon vagyok. Most mégis negatívat teszteltem Medi-Preg teszttel. Akkor mi lehet ez, ha nem baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 18:32
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
szerintem később volt pé-d, még eltart egy darabig, hogy pozitív legyen a teszt, akkor is ha babás vagy... de szép a görbe, lehet még belőle valaki :)
2009. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég babás gőrbe!:-) Megy a drukk aztán írd ám meg mi lett!:-)))
2009. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
20:52es: szerinted mikor volt pém? szerintem a 21. napon, akkor pedig már be kellett volna ágyazódni, nem??
2009. máj. 15. 21:48
 34/43 A kérdező kommentje:

első válaszoló: nekem ilyen izomlázszerű érzés van a hasamban, meg néha szurkál, hol a petefészkeim oldalán, hol meg a köldökömnél, és olyan feszülős érzésem is van


gratulálok az eljegyzéshez! mikor lesz?

2009. máj. 15. 21:54
 35/43 anonim ***** válasza:

Ha meg még a ciciden az erek is kékülnek az már tényleg gyanús. Én innen tudtam, hogy terhes vagyok. Nekünk is a második próbálkozásra jött össze. Remélem sikerült!

Csinálj tesztet!!!!!!!

2009. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Lányok nem szeretném senki kedvét elvenni, de nézzétek meg ezt az oldalt és hasonlitsátok össze a tüneteitekkel:

[link]

2009. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
hát én semmi hasonlóságot nem fedeztem fel, nincsenek nagy fájdalmaim és depressziós sem vagyok, egyszerűen késik a menzim és a hőm alapján arra gondoltam, esetleg terhes lehetek, de közi a linket
2009. máj. 16. 07:38
 38/43 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!Az első válaszoló vagyok!Bocsi tegnap már bealudtam!Köszönöm szépen!Az eljegyzés dátumát még nem tudjuk pontosan, mert várjuk a gyűrűket.Már 3 hete megrendeltünk.Szal szerintem már csak 1-2 hét!:)

Én is megnéztem a linket.Én már hallodtam erről, de nekem más mint amit ott leírnak, arról nem beszlve, hogy már egy hete görcsölök!Ma mégsem teszteltem.Megpróbálom kivárni a hétfőt.Te teszteltél?

2009. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Még annyit.Tegnap mikor csináltam a vacsit a páromnak, mindenre azt mondtam, hogy büdős.A tojásra, a sajtra, holott én ezeket szeretem és még soha nem mondtam ilyet ezekre.Jah a virslire is.És tegnap vettem egy pudingot az meg savanyúnak éreztem.Nem tudtam megenni.Páromnak ízelt.Anyós szerint sem volt baja!
2009. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

szia!

én nem csináltam tesztet, mert nem volt, de ma vettem Lilyt

mondjuk elég egyszerű, nem egy flancos teszt

még mindig nem jött meg, bár én nem undorodom semmitől.

Már azt gondoltam, bebeszélem magamnak a terhességet, de reggel meg 1 tizeddel feljebb ment a hőm megint (37re)???

Vagy ezt is be lehet képzelni??

2009. máj. 16. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!